اخباراخبار آلت کوین ها

Shiberse پروژه متاورسی شیبا اینو/ شیبا اینو در دنیای متاورس وارد میشود

بر اساس آخرین اطلاعات منتشرشده از حساب توییتر دارایی دیجیتال شیبا اینو گویا این دارایی به طور رسمی با توسعه پروژه متاورسی خود فعالیت متاورس خود را آغاز کرده است. این دارایی در توییتر خود اعلام کرد پروژه متاورس آن به پشتوانه شیبا اینو آماده کار است. پس از انتشار این خبر دارایی شیبا رشد 12 درصدی را در بازار مالی دیجیتال تجربه کرد. و در سطح 0.00001865 دلار  معامله شد.

Shiberse یک پروژه متاورسی

پروژه متاورسی شیبا اینو با نام Shiberse به بستر متاورس ارائه شد. این پروژه با شعار “تجربه همه جانبه” کاربران را به شروع کار با تصویر کارتونی سگ شیبا در حالی که چکش کارتونی را به دندان دارد. در وسط جنگل منتظر کاربران است. شیبا برای نوید ورود خود به متاورس در هفته قبل یک تصویر تار از فرمت متاورسی Shiberse منتشر کرد. تا به این وسیله بتواند فراد را در خصوص پروژه کنجکاو کند.

هنور هم با این که شیبا اینو در صفحه خود خبر از شروع برنامه متاورسی خود داد اما هنوز جزییات این طرح مشخص نیست. که قرار است توسعه دهندگان بر پایه قولی که دادند جزییات بیشتری را در اختیار قرار دهند.

هم اکنون یکی از توسعه دهندگان Shiberse به نام اریک ام در خصوص پلتفرم متاورسی شیبا اینو گفت که Shiberse مکانی است که در آن تمامی ابعاد شیبا در کنار هم جمع میشوند. و قابلیت های متفاوتی را به کاربران ارائه میدهند.

او در ادامه تاکید کرد:

پروژه Shiberse که یک پروژه متاورسی شیبا اینو است کامل نشده است. به کاربران تذکر میدهم که برای ورود زود هنگام به سبب عجله خود فریب پلتفرم های کلاه برداتری را نخورند.

وی در پیامی دیگر گفت:

شیبا اینو با Shiberse مهم ترین پروژه خود را راه اندازی کرده است. باید بدانید که “متاورس آمده است تا بماند” پس باید به پروژه های متاورسی خوش بین بود.

بازار مالی 800 میلیارد دلاری:


پس از این که فیسبوک تلاش کرد تا با تغییر نام خود به متا در دسته توسعه دهندگان متاورس فعال باشد و کمپانی های دیگر فناوری اطلاعات یکی پس از دیگری برای توسعه متاورس از هم پیشی گرفتند. این فناوری به سرعت به یکی از داغ ترین موضوعات روز تبدیل شد. هم اکنون شرکت تجزیه و تحلیل داده بلومبرگ پیش بینی میکند که متاورس در آینده بازار مالی 800 میلیارد دلاری را در اختیار خواهد گرفت.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


بانک مرکزی روسیه برای ممنوعیت دارایی های دیجیتال تلاش میکند.
بلغارستان در حال بررسی امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال است
سختی استخراج بیت کوین به ATH جدید رسید

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx