اخباراخبار جهان

در زمان افت بازار ارز های دیجیتال مک دونالد سرمایه گذاران را مسخره میکند

هم اکنون در زمانی که بازار مالی کریپتوکارنسی روز های خوشی را سپری نمیکند. و دارایی هایی نظیر بیت کوین به عنوان صدر نشین جدول سرمایه گذاری پس از چند افت پی در پی مجددا افت ارزش را تجربه کرده است. در این حین مک دونالد در توییتر خود پیامی را به سبب تمسخر جامعه سرمایه گذاران این دسته از دارایی ها منتشر کرد. که چیزی به اندازه 88 هزار لایک را به واسطه آن از کاربران دریافت کرد.

مک دونالد

مک دونالد پس از توییت خود از غول های سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال خواست که در زمانی که بازار در حال نزول است و فعلا تمایلی به رشد ندارد. به درست کردن همبرگر مشغول شوند.

در پی انتشار این توییت ساده مایکل سیلر که مدیریت عامل مجموعه میکرواستراتژی را بر عهده دارد. به این پیام توجه کرده و تصویر خود را در حالی که کلاه مک دونالد را بر سر دارد منتشر کرد.

این غول سرمایه گذار از جمله افرادی است. که در پی سقوط بیت کوین و افت ارزش مکرر این دارایی ضربه بزرگ مالی را تجربه کرد. در پیامی گفت که هرکاری که لازم است انجام میدهم تا ضرر مالی خود را جبران کند.

در ادامه

بر اساس گزارش های منبع خبری U.Today یکی از سرمایه گذارن حامی بیت کوین. که در پی اخرین سقوط مجدد بیت کوین به نوعی ورشکست شد. نجیب ابوکیله است. رئیس حمهور السالوادر نیز در پی توییت جنجالی مک دونالد تصویر خود را در خالی که کلاه و یونیفرم این مجموعه را بر تن دارد منتشر کرد.

این کشور آمریکای مرکزی پس از تبلیغات فراوان برای بیت کوین و تشویق مردم خود به سرمایه گذاری بر روی این دارایی و همچنین ارزشمند خواندن آن در روند سرمایه گذاری خود چیزی به اندازه 20 میلیون دلار را از دست داد.

این ضرر که ناشی از تشخیص غلط او از تغییرات روند و خرید این ارز در زمان غلط بود. به نوعی او و کشورش را ورشکست کرد. اما هم اکنون این رئیس جمهور به خرید ارز دیجیتال به ویژه بیت کوین علاقه مند است.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


گروه توسعه اتریوم بار دیگر اتر های خود را نقد کردند./بنیاد اتریوم و مواضع مالی آنها
کاخ سفید تصمیمات جدیدی را برای دارایی های دیجیتال اتخاذ میکند
خرید 410 بیت کوین دیگر توسط رئیس جمهور السالوادور در ادامه ضرر میلیاردی اش

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx