Airnode

Airnode چیست؟

وب غیرمتمرکز یا وب 3.0 تجسم بعدی اینترنت است. چنانکه نحوه انتقال دارایی های جهان با استفاده از بلاک چین را متحول می کند.

از زمان ظهور اینترنت، وب 3.0 بیشترین پتانسیل رشد را برای سازمان ها داشته است. Airnode یک راه ساده برای شروع با این فناوری ارائه می دهد. این یک میان افزار Web3-API منبع باز است که به هر وب API اجازه می دهد به راحتی به یک برنامه بلاک چین متصل شود.

تمرکززدایی هسته اصلی امنیت Web3 است که برای ارائه دهندگان API به یک مشکل تبدیل شده است. قراردادهای هوشمند قادر به پیوند مستقیم به APIهایی نیستند که دسترسی به داده ها و خدمات دنیای واقعی را فراهم می کنند. Oracle ها به عنوان پلی بین بلاک چین و دنیای واقعی عمل می کنند. در این بازی، Airnode به عنوان راه حل Oracle Web3 در صرفه جویی API کار می کند. این یک پلتفرم بدون نیاز به نگهداری و بدون سرور است که هر API وب را به هر برنامه بلاک چین مرتبط می کند. Oracle های سنتی نیاز به دخالت شخص ثالث دارند. Airnode نیاز به واسطه شخص ثالث را از بین می برد.

برای اتصال شرکت ها به بلاک چین، Oracle های شخص ثالث هزینه های قابل توجهی را طلب می کنند. با Airnode، هر کسب‌وکاری می‌تواند مستقیماً به برنامه‌های بلاک چین متصل شود و در عین حال ۱۰۰ درصد درآمد خود را حفظ کند. این یک پلت فرم رایگان و منبع باز است که تضمین می کند که اتصال کاربر به بلاک چین همیشه تحت کنترل آنها باقی می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا