اخباراخبار جهان

گروه تجاری ماجد الفطیم امارات با صرافی مطرح بایننس دست همکاری میدهد

در جدید ترین عناوین از مجموعه تجاری ماجد الفطیم امارات خبر هایی از همکاری خود با گروه مطرح خدمات رسان ارز های دیجیتال، یعنی صرافی بایننس به گوش میرسد.

بر اساس این خبر ها قرار است ماجد الفطیم که یک مجموعه فعال در بخش های مراکز خرید، هتل ها، سینماها، هایپرمارکت ها و فروشگاه های خرده فروشی در خاورمیانه، آفریقا و آسیا می باشد همکلاری های استراتژیک را با صرافی بایننس انجام دهد. تا بتوانند این دو مجموعه فعال باتفاق پروژه های جدید رمزارزی و همچنین بلاک چین را کلید بزنند.

نوشته های مشابه

هم اکنون بایننس به عنوان یک نهاد فعال در زمینه ارز های دیجتال و توسعه این گروه از دارایی هایی که به گروه های سرمایه گذاری ها پیوسته است در وب سایت زمس خود اعلام کرد که هم اکنون به اندازه 40 دارایی از ارز های کریپتوکارنسی را در صرزافی خود پشتیبانی میکند.

چانگ پنگ ژائو در خصوص این طرح و همکاری بایننس با ماجد الفطیم امارات در صفحه توییتر خود گفت:

در جدید ترین قرارداد خود با گروه تجاری ماجد الفطیم امارات قرار است. که در 29 مرکز خرید، 13 هتل و 4 مجموعه گردشگری مختلط ارز های دیجیتال را از طریق درگاه پرداخت بایننس پی میپذیرند.

همین طور در خبر هایی از گسترگی و عملکرد گروه تجاری ماجد الفطیم امارات، گویا این مجموعه هم اکنون در 17 کشور جهان دامن گسترانیده. و به صورت فعال پایگاه های تجاری دارد.

ماجد الفطیم در در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا، از جمله امارات مال، مصر مال، عمان مال و عربستان مال حضور دارد. و مجموعه های این گروه تجاری بالغ بر 175 میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر آن 423 فروشگاه Carrefour در 16 کشور در سراسر خاورمیانه مستقر دارد. و در مجموع  دارای حق امتیاز انحصاری در بیش از 30 کشور در سراسر خاورمیانه، شمال آفریقا و مناطق کشورهای مشترک المنافع (CIS) میباشد.

لازم به ذکر است که ماجد الفطیم 13 هتل و 607 سینما را در امارات و بحرین به خود اختصاص داد.

چانگ پنگ ژائو در عناوین خود افزود:

گروه تجاری ماجد الفطیم یک مجموعه تجاری فوق گسترده و دارای اعتبار در میان مردم است.

این گروه میتواند با استفاده از فناوری وب 3 قابلیت های جدید را برای افزایش سطح دسترسی مخاطبان خود فراهم آورد.

علاوه بر آن امکان روش های پرداخت جدید برای این مجموعه میتواند سهولت کاربری را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

علاوه بر آن همکاری بایننس با گروه تجاری ماجدالفطیم تنها به تخصیص دارایی های دیجیتال ختم نمیشوند. آنها در نظر دارند علاوه بر توسعه برنامه های بلاک چینی خود در یخش ارائه توکن های غیر مثلی، و همچنین توسعه والت های دیجیتال پیشرفته برای ذخیره امن ارز های دیجیتال نیز فعالیت کنند.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


امارات مجرمان سایبری را 1 میلیون درهم جریمه میکند
بنیاد خیریه الجلیله از کمک های مالی در قالب ارز های دیجیتال استقبال کرد
شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx