اخباراخبار آلت کوین ها

دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد

ترا به عنوان دارایی خبر ساز این روز های حوزه مالی کریپتوکارنسی صبح امروز تلاش کرد تا با ارائه پیشنهاد جدید و اصلاحیه پیشنهاد قبلی دو کوان در خصوص چند بخش اصلی آن تجدید نظر کرد. و بیانیه ای بهتر برای نجات ترا ارائه کرد. این اصلاحیه نیز بر هارد فورک ترا دلالت دارد.

بعد از این که تجربه سقوط TerraUSD (UST)، در سابقه مدیر عامل این مجموعه یعنی دو کوان ثبت شد. او تلاش کرد تا هرچه سریع تر با ارائه پیشنهاد هم برای نجات ترا تلاش کند. و هم به جامعه سرمایه گذاری این دارایی تسکین دهد.

او با ارائه پیشنهاد خود تلاش کرد تا در خصوص نظر کاربران و سرمایه گذاران خانواده مالی کریپتوکارنسی جویا شود. پس از مشاهده بازخورد ها این گروه توسعه دهنده تلاش کرد. تا با اصلاح آن نظرات بهتری را به جامعه مالی ارائه دهد. و هم اکنون نیز برای بار دوم جامعه توسعه دهنده ترا با اعمال اصلاحات جدید منتظر رای کارشناسان و کاربران این حوزه میماند.

تجدید نظر های جدید پیرو بیانیه سابق از سمت دوکوان:

  1. بالا بردن نقدینگی: برای تعدیل سازی فشار های تورمی که در آینده میتواند گریبان گیر این دارایی در زمان راه اندازی مجدد شود، قرار است پارامترهای نقدینگی اولیه برای آن دسته از کاربرانی که aUST را قبل از حمله و کاربرانی که پس از حمله به عنوان گزینه سرمایه گذاری در دست داشتند از 15% به 30% افزایش پیدا کند. این کار در زمان عرضه توکن به طرز قابل توجهی باعث کاهش فشار های تورمی میشود.
  2. اطلاعات نقدینگی: اصلاحیه دوم ویژه معرفی اطلاعات نقدینگی جدید است. که به کاربران سرمایه گذار لونا قبل از حمله به این دارایی است. والت هایی که موجودی آنها زیر 10 هزار دلار لونا است. دارای نقدینگی مشابه با گروه های بالا است. به این مفهوم که در ابتدا 30% در زمان راه اندازی مجدد پلتفرم و 70% در بازه زمانی 2 ساله راه اندازی و باز میشود.

 

در این الگوریتم کاربران و سرمایه گذاران خرد بر روی دارایی لونا صاحب پروفایل های نقدینگی یکسان میشوند. که خود به اندازه 99.81% از والت های دیجیتال لونا را شامل میشود.

ده روزی است که به پلتفرم لونا ضربه زیادی وارد شد. اتفاقی که تنها در مدت زمان چند روز باعث ضرر بیش از 40 میلیارد از کاربران خانواده مالی کریپتوکارنسی شد. دوکوان نیز به عنوان مدیرعامل ترنسفرم لبز ( Terraform Labs )، با ارائه ایده های خود تلاش میکند تا این دارایی را احیا کند. و کاربران را به رای گیری در خصوص طرح ها فرا میخواند.

هم اکنون نیز رقم بالایی از کاربران نظر به ارائه هارد فورک برای ترا داده اند. اما هنوز نظر سنجی تکمیل نشده و تعداد زیادی از کاربران هنوز در نظر سنجی شرکت نکرده اند. و هم اکنون آینده ترا نامعلوم است.

منبع:coinquora

مطالب بیشتر:


راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید
سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار
نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا
بیت کوین 57% از انرژی تجدید پذیر استفاده میکند/استخراج بیت کوین

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx