اخباراخبار بلاک چین

اینستاگرام NFT ها را شناسایی میکند/ بررسی NFT ها با پیام Collectible

شرکت اینستاگرام به بررسی NFT ها خواهد پرداخت. این مجموعه محبوب که هم اکنون یکی از پیام رسان های پر مخاطب در میان کاربران است اعلام کرده که با نگاهی دقیق به جست و جوی NFT ها خواهد پرداخت.

پست های اینستاگرام از این پس NFT ها را دربر میگیرد. و در نظر دارد با نمایش دادن پیام Collectible به کاربر این مفهوم را برساند که دارایی خریداری شده یک NFT میباشد.

آدام موسری که هم اکنون ریاست مجموعه اینستاگرام را بر عهده دارد. در صبح روز شنبه در تاریخ 18 دسامبر 2021 گفت که هم اکنون اینستاگرام به طور جدی در حال رصد کردن توکن های غیر مثلی است. این مجموعه با جدیت کامل قصد دارد. تا این دارایی ها را به سبب افزایش دسترسی در پلتفرم خود توسعه دهد.

قابلیت پرسش و پاسخ شبکه مجازی اینستاگرام و NFT ها


رییس فعلی مجموعه اینستاگرام هم اکنون در خصوص قابلیت پرسش و پاسخ در بخش استوری اینستاگرام گفت. که فعلا توضیح مشخصی برای این بخش ندارد. اما به عنوان یکی از روش های افزایش دسترسی کاربران به NFT ها بررسی خواهد شد.

در ادامه این مصاحبه آدام موسری گفت:

من نسبت به NFT ها خوش بین ام. به نظر من NFT ها بستری مناسب برای انواع بازی های هدف مند است. به علاوه دریچه ای مهم به سبب کمک به توسعه دهندگان و سازندگان بازی ها است.

الساندرو پالوزی از افراد فعال در شرکت مادر متا که یک مجموعه معطوف بر افزایش و توسعه NFT ها است گزارشی را در این خصوص منتشر کرد. که بیانگر ورود NFT ها به بستر اینستاگرام بود.

طبق این گزارش که از سمت الکساندرو پالوزی منتشر شد. اتینستاگرام قصد دارد به زودی در بستر خود NFT ها را توسعه دهد. این پیام رسان با افزودن عنوان Collectible تلاش میکند که کاربران پلتفرم خود ار از خردی دارایی های NFT مطلع سازد. هنوز جزئیات این طرح از سمت مجموعه اینستاگرام منتشر نشده است.

منبع: thehindubusinessline

مطالب بیشتر:


تا کنون 90 درصد از دارایی بیت کوین استخراج شده است.
با ظهور متاورس آلت کوین ها در سال 2022 به صورت تصاعدی رشد میکنند.
صرافی بایننس از اخذ مجوز خود در سنگاپور انصراف میدهد
سندباکس با بلاک‌چین اسپیس (یک پلتفرم متاورس) همکاری می کند
رییس بانک مرکزی: چیزی تا معرفی ارز دیجیتال ملی باقی نمانده است

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx