اخباراخبار آلت کوین ها

شیبا اینو با افزودن متاورس خاص خود به دنبال جلب نظر سرمایه گذاران است

شیبا اینو در نظر دارد تا تا با اضافه کردن قابلیت های جدید مانند متاورس شیبا اینو  در پلتفرم خود کاربرد جدیدی در دسترس مخاطبان دنیای مالی کریپتوکارنسی قرار دهد تا بدینوسیله بتواند سطح خدمات خود را بالا برده و نسبت به سایر رقبا در سال 2022 درخشان تر به نظر آید.

با این که نوسانات بازار مالی کریپتوکارنسی یکی از مهم ترین مسائل اعتماد ساز در میان کاربران است. اما شیبا اینو سعی دارد پلتفرم خود را در وضعیتی مطمئن تر در دسترس کاربران قراردهد تا بدینویسه بتواند در سال میلادی جدید (2022) با قدرت بیشتری در مقابل رقبا ظاهر شود.

با این که هم اکنون سال 2021 به پایان نرسیده اما شواهد نشان میدهد که شیبا اینو برنامه های جدیدی به سبب توسعه پلتفرم خود در سال 2022 دارد.

داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فرد برای پلتفرم های مالی یکی از فاکتور هایی است که عده از سرمایه گذاران نسبت به آن بی تفاوت نیستند. از آن جا در بازه زمانی اخیر شیبا اینو افت ارزش را تجربه کرده است. با اضافه کردن قابلیت های جدید به پلتفرم خود به احتمال قوی بار دیگر مورد توجه سرمایه گذاران این حوزه قرار خواهد گرفت.

عملکرد شیبا اینو


با این که شیبا از ابتدا با شوخی کار خود را شروع کرد اما تا کنون میتوان گفت به طور پویا در حال تکامل پلتفرم خود بوده است. و در دنیای مالی کریپتوکارنسی تقریبا هر روز اخباری در خصوص این دارایی به گوش میرسد.

علاوه بر آن شیبا اینو توانست. با جلب نظر کاربران هواداران خاص خود را در پلتفرم جذب کند. همین امر موجب شده تا بسیاری از صرافی های مطرح شیبا را به لیست دارایی های قابل پشتیبانی خود اضافه کنند.

در ادامه نیز درگاه های پرداخت گوناگون از سایت های اینترنتی و… دیده میشود که توکن شیبا را به عنوان دارایی قابل پرداخت پذیرفته اند.

 متاورس شیبا اینو


شیبا اینو متاورس اختصاصی خود را توسعه میدهد. این عنوان یکی از طرح هایی است که توسط یکی از توسعه دهندگان دارایی دیجیتال شیبا با نام ریوشی منتشر شد. وی با اشاره به این که به طور جدی در حال توسعه متاورس شیبا اینو است میگوید:

شیبا اینو به زودی در ابعاد گوناگون از جمله Shibarium ،Shi ،Shibanet ،The Decentralized Shiboshi Game Incubator توسعه پیدا میکند. و ما به حالت پیگیرد به دنبال پیشبرد اهداف  این دارایی هستیم.

در نهایت

با مشاهده تلاش توسعه دهندگان و از طرفی افزودن همه روزه نام شیبا اینو به صرافی های بیشتر پیش بینی میشود که سال جدید سالی با اتفاقات مثبت برای این دارایی است. به طوری که شاید آن را تبدیل به یک هیولای دیجیتال کند.

 

منبع: Coinquora

مطالب بیشتر:


متاورس Metaverse چیست؟ و چه ارتباطی با دنیای ارزدیجیتال دارد؟
تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall
متاورس چه کاربردی دارد؟/موارد استفاده متاورس در دنیای فناوری

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx