اخباراخبار بلاک چین

اولین فروش NFT آدیداس تحت عنوان “ورود به دنیای متاورس”

ورود به دنیای متاورس عنوانی جذاب برای شروع فروش توکن های NFT برند معروف پوشاک آدیداس بود. روز گذشته در تاریخ 18 دسامبر سال 2021 آدیداس برند معروف تولید پوشاک نخستین فروش توکن  خود را شروع کرد. این برند با انتخاب عنوان جذاب و چالش برانگیز توانست در مدت زمان 24 ساعات 23.4 میلیون دلار سرمایه را در پلتفرم خود جذب کند.

طبق گزارش های مندرج در CryptoSlam آدیداس توانست با رونمایی از توکن NFT خود در کوتاه ترین زمان ممکن فروش قابل توجهی را از آن خود کند. از این رو هم اکنون فروش توکن برند محبوب آدیداس نسبت به سایر توکن های عرضه شده از داغ ترین پروژه ها محسوب میشود.

آدیداس توانسته این رخداد مهم را با کمک مجموعه BAYC کوتاه شده عبارت (Bored Ape Yacht Club) را کسب کند. مجموعه BAYC خود به تنهایی یکی از هفت مجموعه برتر در زمینه ثبت بالاترین حجم روش در پلتفرم های مالی است.

عرضه توکن NFT آدیداس


آدیداس در ابتدای ماه دسامبر موضوع ارائه توکن NFT خود را منتشر کرد. این کمپانی، ورود خود را با تهیه لباس های ورزشی با برند آدیداس بر تن میمون های کسل که خود یک پروژه NFT آواتار است به جامعه مالی معرفی کرد.

POAP توکن اسرار آمیزی بود که آدیداس برای اولین بار در توییتر به عنوان توکن خود نقل کرد. این توییت که در ماه گذشه از سمت کمپانی آدیداس منتشر شد.

در نظر کاربران و سرمایه گذاران خیلی جدی نبود. چرا که ابهامات زیادی را دربر داشت. در ادامه رویکرد کاربران فضای مالی دیجیتال نسبت به عرضه توکن آدیداس مثبت بود. و نسبت به خرید آن اقدام کردند.

چندی بعد آدیداس فروش توکن های خود را آغاز کرد. با این کار شفافیت سرمایه گذاری بر روی NFT ها بیشتر شد. با شروع فروش توکن ها تنها پس از گذشت چند ساعت به اندازه 20 هزار توکن از پلتفرم به فروش رسید.

آدیداس در خصوص  10 هزار توکن باقی مانده این گونه برنامه ریزی کرد. به این شکل که به اندازه 380 عدد از آن را به سبب توسعه و رویداد های در پیش در نظر گرفت و الباقی توکن ها یعنی 9620 توکن دیگر را به حالت محدود در اختیار کاربران قرار داد.

بر اساس این طرح هر کاربر تنها دو عدد از این توکن را میتواند خریداری کند. در ادامه با افزودش شرط محدودیت از سمت آدیداس 9620 توکن باقی مانده نیز در کمتر از 2 ثانیه به فروش رسید.

متاورس آدیداس


در ماه گذشته  پلتفرم بازی سند باکس پیامی منتشر کرد. که در آن خبر از تهیه زمین متاورس از سمت آدیداس به گوش میرسید. سندباکس در این پیام گفت که آدیداس یک قطعه زمین متاورسی تهیه کرده این خبر میتواند یک خبر مهم برای کاربرانی باشد که هم اکنون در دسترس خود یک NFT آدیداس را دارند.

منبع: decrypt

مطالب بیشتر:


ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد
HYPE برای تقسیم بندی شاهکارها در NFT ها : از پیکاسو تا پولاک
NFT چیست؟ بررسی مفهوم توکن غیر مثلی در ارزهای دیجیتال
فدراسیون فوتبال فرانسه بازیکن رسمی NFT را با Sorare راه اندازی کرد.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx