اخبار

جست و جوی توکن غیر مثلی، فعالیت این روز های کاربران گوگل

کارشناسان جست و جوی گوگل با بررسی جست و جو کلمات پر تکرار در گوگل. متوجه سرچ زیاد عنوان “توکن غیر مثلی” در این مرورگر شده اند.

با تحقیق بیشتر در خصوص عناوین پر تکرار حوزه مالی کریپتوکارنسی. عنوان هایی مانند “اتریوم”، “دوج کوین” و “بلاک چین” بالا ترین تکرار جهت جست و جو را نمایش میدهد.

اما هم اکنون تقریبا در بازه زمانی از ابتدای سال میلادی جدید. تا هم اکنون یعنی 21 نوامبر 2021 عنوان “توکن غیر مثلی”. از کلمات کلیدی فوق. بیشتر جست و جو شده است.

بر اساس گزارش منتشر شده از کوین تلگراف. کاربران جست و جو کننده. عمدتا در مناطق آسیایی بوده اند. حجم جست و جوی بالای این حوزه مالی این گونه روایت میکند. که گویی تمایل آن ها به توکن غیر مثلی بالا رفته.  این حجم از جست و جو به شکل بی سابقه ای بالا است. به طوری که در مقایسه با جست و جوی کلید واژه ارز های مطرح حوزه مالی کریپتوکارنسی هم بالا تر بوده است.

دلیل تمایل کاربران به جست و جوی توکن غیر مثلی

این گزارشات اطلاعاتی است که از تحلیل نمودار های گوگل ترندز Google Trends به دست می آیند. به وضوح حجم تمایل کاربران را به توکن غیر مثلی نمایان کرده است.

با بررسی دقیق تر میتوان دلایل تمایل کاربران را سنجید. اول از همه ارائه توکن غیر مثلی مجموعه ان بی ای تاپ شات از کمپانی لبز و فعال شدن NFT قدیمی شبکه مالی اتریوم (مجموعه کریپتوپانکس) است.

در برخورد اول با موضوع جست و جوی کاربران در خصوص توکن مثلی موضوع شبیه حباب بازار NFT بود. چون دیتا ها جست و جوی کاربران را در زمانی خاص نشان میداد در ادامه روند مشخص شد که جست و جوی کاربران مضاعف شده است.

به بیانی دقیق تر این جست و جو در اواخر ژوئن کم شد اما در ماه بعد مجددا افزایش یافت و حتی به بالاتر از ماه قبل هم رسید و تا زمان حال نیز ادامه دار بوده است. فعلا کلمه NFT (توکن غیر مثلی ) رکورد دار بالاترین جست و جو حتی بیشتر از کلید واژه های مهم مانند بلاک چین و… را در دست دارد.

این در حالی است که عبارت “دوج کوین” که خود از کلمات پر جست و جوی این حوزه است برای مدتی از “بیت کوین” سرچ بالا تری داشته اما در ادامه جست و جوی کلمه NFT از این دو کلمه کلیدی یعنی “دوج کوین” و “بیت کوین” هم بالاتر رفت.

آسیا و تمایل کاربران به توکن غیر مثلی NFT

تمرکز کاربران جست و جو کننده در منطقه آسیا است. که اکثر آن ها ساکن کشور چین. اوگاندا. سنگاپور. هنگ کنک و فیلیپین است.

پس از این که شرکت چینی تنسنت توکن غیر مثلی خود را فعال کرد در ادامه نیز، فروشگاه اینترنتی علی بابا نیز این امکان را برای مخاطبان خود ایجاد کرد که در آن بتوانند لایسنس محتوی خود را در وضعیت توکن غیر مثلی به فروش برسانند.

با فعالیت این دو مجموعه حجم کاربرانی که تمایل به سرمایه گذاری پیدا کردند بالا رفت. در ادامه چین رویکردی منفی نسبت به بازار کریپتوکارنسی گرفت. و سر سختانه با فعالیت در این حوزه مقابله کرد.

مطالب بیشتر


فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین
معرفی ارز دیجیتال استلار/بررسی پلتفرم و جزییات کارکرد آن
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.
آیا چین قانون ممنوعیت استخراج را اصلاح میکند؟/لغو ممنوعیت استخراج صحت دارد؟
فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx