اخباراخبار قانون گذاری

کره به دنبال عرضه توکن های اوراق بهادار (STO) و عرضه اولیه صرافی (IEO)

یون سوک یول(Yoon Suk-yeol) در مقام ریاست جمهوری کره جنوبی از دسته سیاست مدارانی است. که با نگاهی مثبت یه ارز های دیجیتال تلاش میکند. در راستای توسعه این گروه از دارایی های نوین تلاش کند. به تازگی خبر هایی از اقدامات جدید وی در خصوص انجام همکاری های لازم با مقامات عالی به سبب مقرر کردن عرضه توکن های اوراق بهادار (STO) و عرضه اولیه صرافی (IEO) است.

هم اکنون یون سوک یول(Yoon Suk-yeol) به عنوان رئیس جمهور کره جنوبی به همراه کمیته انتقال خود در حال بررسی STOها است. تا بتواند به واسطه آنها اوراق بهادار سنتی و املاک و مستغلات را ساماندهی کند.

کمیسیون خدمات مالی، اصلاح قانون بازار سرمایه کره جنوبی پیرو عرضه توکن های اوراق بهادار (STO) و عرضه اولیه صرافی (IEO) پیشنهادات خود را عنوان کرد.

این مجموعه در پشنهادات خود گفت:

پیشنهاد میشود که STOها نیز در قانون بازار سرمایه دخیل باشند. و در عین خال بررسی کنید که آیا این گروه از محصولات مالی در صرافی ها ی ارائه دهنده خدمات مالی دیجیتال قابل عرضه است یا خیر.

کمیسیون خدمات مالی در ادامه طرح های خود تلاش کرد. تا به دنبال مجوز های لازم برای توسعه طرح ها و فعالیت های مربوط به ارز های دیجیتال و پلتفرم های معاملاتی دارایی های مالی کریپتوکارنسی باشد.

هم اکنون کره جنوبی به عنوان یکی از موافقان طرح دارایی های دیجیتال در کشور خود چهار صرافی خدمات رسال ارز دیجیتال دارد. Upbit، بیت هامب Coinone و Korbit بخ عنوان چهار صرافی فعال در این کشور اند. که حجم دارایی 95 درصدی از سهام محلی بازار مالی دارایی های دیجیتال را در دست دارند.

یون سوک یول(Yoon Suk-yeol) به عنوان رئیس جمهور کره فعالیت خود را از دهم ماه می (20 اردیبهشت 1401) آغاز میکند. این مقام با نشان دادن علاقه خود به ارز های دیجیتال به تخت ریاست جمهوری تکیه میکند.

او در کمپین های خود مواردی چون لغو ممنوعیت های ارز های دیجیتال به ویژه عرضه اولیه کوین (ICO) و همچنین نظر مثبت به IEO ها پا به میدان سیاست خواهد گذاشت.

منبع:forkast

مطالب بیشتر:


بانک DBS سنگاپور رمز امنیت اوراق قرضه دیجیتال را راه اندازی کرد.
IEO چیست؟ پیش خرید یا پیش فروش توکن چگونه انجام می‌شود؟/بررسی مفهوم IEO
بانک کره به دنبال شریک فناوری برای ساخت ارز دیجیتال بانک مرکزی است.
20 درصد مالیات بر سود معاملات ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx