اخباراخبار قانون گذاری

گری گنسلر رئیس SEC به قانون جدید کریپتوکارنسی منتقد است

با استناد به گزارش های روز سه‌شنبه از مجله رسمی وال استریت ژورنال، گری گنسلر،به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا ، در جدید ترین عناوین خود در مصاحبات اخیر خود در خصوص  لایحه اخیر ارزهای دیجیتال که توسط سناتور Kirsten Gillibrand (D-NY) و Cynthia Lummis (R-WY) معرفی شده است، خبر داد و عنوان کرد که از لایحه های مرتبط به این خانواده مالی خوشحال نیست.

رئیس سازمان تنظیم مقررات اوراق بهادار معتقد است که این قوانین بسیار بلند پروازانه است. و همین موضوع آن را غیر منطقی میکند. غیر منطقی بودن قوانین و ایده آل گرایانه بودن آن خود یکی از مهم ترین  عوامل موثر و منفی بر بازار است. که میتواند به سرمایه گذاران بزرگ ضربه وارد کند.

در این گزارش ذکر شد که گری گنسلر تمایل دارد نگرانی ها و جوابنی که نقطه نظر او نیست را با کاربران و مردم مخاطب دارایی های دیجیتال با جزئیات بیشتری به اشتراک بگذارد. این شخصیت من قبل از این نیز نگرانی خود را در مورد صرافی های ارزهای دیجیتال که اوراق بهادار ثبت نشده را فهرست می کنند، تکرار کرده است.

لایحه Gillibrand-Lummis


لایحه Gillibrand-Lummis که در اوایل ژوئن ارائه شد، سهم بزرگی از ارزهای دیجیتال را به عنوان کالا طبقه بندی می کند. این امر کریپتو را در اختیار کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) قرار می‌دهد. که نسبت به صنعت نرم‌تر است. این لایحه مورد انتظار شامل تدابیر امنیتی برای مشتریان ارزهای دیجیتال و الزامات سختگیرانه برای صادرکنندگان استیبل کوین است.

در حالی که  رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از جمله منتقدان این لایحه است بعید به نظر میرسد که این لایحه در سال جاری تصویب شود زیرا باید از طریق چندین کمیته مربوطه به تصویب برسد تا سنا بتواند رای کاملی در مورد این قانون داشته باشد.

منبع:utoday

مطالب بیشتر:


لایحه دارایی های دیجیتال در جلسه بودجه هند آماده ارائه نیست.
کریپتوکارنسی کاتالیزوری برای تغییر
جک دورسی و ایلان ماسک دو منتقد مخالف با متاورس
کاردانو پروژه های خود رابه نقطه عطف جدیدی می رساند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx