اخبار

زمزمه های پذیرش ارز های دیجیتال از زبان تسلا

به احتمال زیاد تسلا مجددا روش پرداخت ارز های دیجیتال را آغاز میکند

تسلا ارزدیجیتال بیت کوین را در پلتفرم کمپانی خود توسعه میدهد. زمزمه هایی از پذیرش ارز های دیجیتال به گوش میرسد. بر اساس  گزارش کوین تلگراف به احتمال زیاد مجددا روش پرداخت ارز های دیجیتال در پلتفرم تسلا توسعه پیدا میکند.

تسلا یک کمپانی آمریکایی تولید کننده انواع ماشین های الکتریکی است. که در مجموعه خود برای بالا بردن گردش مالی شرکت در نظر دارد پرداخت ارز دیجیتال را فعال کند.

نوشته های مشابه

پیش تر در مصاحبه های گوناگون با شرکت تولید کننده تسلا نظرات مثبتی از این کمپانی در خصوص ارز های دیجیتال به گوش رسیده بود. تسلا حامی ارز های دیجیتال است. و این دارایی را بهترین جایگزین برای پول متمرکز میداند.

هم اکنون این کمپانی با انتشار مطلب عنوان کرده است که “مجددا طرح فعال سازی خرید و فروش از کمپانی تسلا با دارایی های دیجیتال در حال بررسی است“.

این مطلب حاکی از پشتیبانی مجدد تسلا از ارز های دیجیتال است. تا از این طریق مسیر دیگری را برای خرید و فروش و بالا بردن نقدینگی شرکت و بعد حمایت مستقیم از این دارایی ایجاد کند. این کمپانی با رویکردی مثبت در خصوص دنیای کریپتو کارنسی آن ها را نگهدارنده ارزش و وسیله ای مناسب و کاربردی برای انجام انواع پرداخت ها میداند.

به گفته ایلام ماسک:

ارز دیجیتال دارایی هایی قابل قبول برای انجام انواع تراکنش ها در تمام دنیا هستند.

دارایی های دیجیتال دامنه مناسبی برای انواع سرمایه گذار ها داشته و به طور کامل صلاحیت جایگزینی به عنوان پول اصلی برای خرید و فروش های خرد را دارند.

حمایت تسلا از بیت کوین

طرح درگاه پرداخت دیجیتال درون کمپانی تسلا من قبل از این در سال 2021 به انجام رسیده بود. یعنی مخاطبان تسلا برای خرید ماشین و یا وسیله مورد نیازشان میتوانستند با پرداخت بیت کوین خرید خود را نهایی کنند.

این اقدام نمایانگر حمایتی قوی، از توسعه ارز دیجیتال  داشت. با مشاهده عملکرد این کمپانی مشخص میشود که توسعه طرح پرداخت تنها اقدام تسلا در خصوص حمایت از دارایی دیجیتال بیت کوین نیست.

این شرکت خود یکی از نهنگ های سرمایه گذار ارز دیجیتال است. و در اوایل سال 2021 تقریبا به اندازه 2 میلیارد دلار سرمایه به بازار کریپتوکارنسی تزریق و نسبت به خرید بیت کوین اقدام کرد.

چرا تسلا  طرح حمایت از بیت کوین را متوقف کرد؟

 

پس از توسعه حمایتی تسلا از ارز دیجیتال بیت کوین اظهاراتی در خصوص صدمه این ارز به محیط زیست در بخش استخراج الگوریتم تثبات کار این ارز مطرح شد. و شرکت تسلا به عنوان یکی از حامیان محیط زیست در بخش تولید ماشین های الکتریکی زیر سوال رفت.  در ادامه تسلا حمایت خود را از بیت کوین موقف کرد.

پس از گذشت زمان در ماه ژوئن 2021 مدیر عامل تسلا با شروطی جدید اعلام آمادگی برای حمایت مجدد از ارز دیجیتال بیت کوین را داشت.

وی در صحبت های خود گفت با شرط این که برای استخراج این دارایی نیمی از هش ریت شبکه با منابع  انرژی تجدید پذیر تامین شود. اعلام همکاری میکنم.

ایلان ماسک به عنوان مدیریت عامل کمپانی تسلا با این کار هم از بیت کوین و هم از منابع انرژی تجدید پذیر حمایت میکند.

حواشی TESLA و ارتباط آن با حمایت از بیت کوین

پس از انتشار این گزارش، خبر هایی مبنی بر معاهده ای میان کمپانی تسلا و شرکت اتوموبیل کرایه هرتز به گوش رسید که این معاهده  تاثیر مثبتی بر بازار این کمپانی گذاشت و ارزش آن را تا 1 تریلیون دلار بالا برد.

بعد از این موضوع حمایت ایلان ماسک از توکن شیبا اینو است. که طرفدران این توکن با صحبت هایی که اخیرا ایلان ماسک منتشر کرد. از موضع او نسبت به این دارایی متعجب شدند

هفته گذشته یکی از کاربران توییتر از ایلان ماسک در خصوص موجودی توکن شیبا در والت شخصی ایلان ماسک پرسید. او در جواب  پاسخ داد “هیچی”! و خود را سرمایه گذار بر روی سه ارز بیت کوین و اتریوم و دوج کوین میداند.

مطالب بیشتر:


تسلا ممکن است BTC را بارگیری کند ، ایلان ماسک به جنگ رمزنگاری توییتر می رود.
لقب جدید ایلان ماسک و مدیر مالی تسلا
صرافی Binance فروش توکن سهام را متوقف می کند .
ایلان ماسک (Elon Musk) به پیروان خود یادآوری میکند که او واقعاً استاد Dogecoin نیست.
پشتیبانی بسیار خوب ایلان ماسک از رمزنگاری پس از فروپاشی گسترده بازار.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx