اخباراخبار استخراج

شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد

گروه تهیه و تولید دستگاه ها و لوازم مورد نیاز فعالیت در بخش صنعت استخراج ارز دیجیتال به نام Canaan که از فعالان حوزه مالی کریپتوکارنسی هم در زمینه استخراج و هم در بخش تولید دستگاه های آن با خبر ممنوعیت فعالیت در شاخه مالی ارز های دیجیتال دچار چالش شده بود.

این مجموعه برای انجام فعالیت های خود مجبور به مهاجرت و تغییر پایگاه فعالیت خود شد. از این رو با تجسس و جست و جو توانست در قزاقستان مستقر و مجددا فعالیت کاری خود را از سر بگیرد.

نوشته های مشابه

با استقرار Canaan در این کشور رویکرد های توسعه این گروه توسعه دهنده تغییر کرد و از آن پس تصمیم به توسعه در ابعاد وسیع تر گرفت. از این رو با امضای قرارداد های مشارکتی با چندین شرکت استخراج دارایی های دیجیتال فعالیت خود را در قزاقستان توسعه داد.

شرکت بورس “نزدک” قزاقستان


این مجموعه با قبول درخواست ماینر های فعال در زمینه استخراج ارز دیجیتال که به واسطه قانون گذاری اخیر چین دچار چالش شدند در گزارشی که روز سه شنبه خبر از استقرار 10300 واحد ماینر تا تاریخ 31 دسامبر سال میلادی گذشته 2021 را داد. و اعلام کرد که مرکز استقرار خود را به زودی در این کشور آسیای مرکزی راه اندازی میکند. مجموعه Canaan یکی از شرکت هایی است که در این گروه قرار دارند.

در روند ممنوعیت فعالیت ارز های دیجیتال در چین Canaan که در هانگژو مستقر بود دچار چالش شد. از این رو مدیر مسئول این مجموعه در پاسخ به این قانون گذاری گفت:

ماینرهای فعال در بخش ارز های دیجیتال از منابع انرژی استفاده بهتری خواهند برد.و بر روی اشتغال و اقتصاد محلی تاثیر مثبت میگذارند.

قزاقستان نیز در مقابل چین عکس سیاست گذاری های آنان را اجرا میکند. هرچقدر که چین تلاش میکند که به فعالیت های استخراج پایان دهد.

قزقستان در مقابل به جذب این افراد میپردازد. و در ادامه پذیرش با در اختیار قرار دادن منابع زغال سنگ به فعالان این حوزه خود را به اهدافش نزدیک تر میکند.

قزاقستان تا تاریخ ژوئن 2021(خرداد 1400)، پنجمین استخر بزرگ استخراج جهان را تاسیس کرد. و در ماه آینده ،  حجمی به اندازه یک پنجم از تولیدات بیت کوین را از آن خود کرد.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟/دستگاه خودپرداز بیت کوین
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است
نهنگ سرمایه گذار بیت کوین مجددا با خرید بیت کوین بر روی این ارز متمرکز میشود
انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا
در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx