اخباراخبار بیت کوین

رکورد جدید از هش ریت بیت کوین

خبر هایی به تازگی از نرخ هش ریت بیت کوین به گوش میرسد. بیت کوین به تازگی توانست به نرخ جدیدی از هش ریت در زمینه استخراج دست پیدا کند.

در تاریخ 25 دی ماه سال جاری (15 ژانویه) از طرف ماینر های بیت کوین قدرت زیادی به اشتراک گذاشته شد. این نرخ پس از تجربه افزایش در اعت 12 بامداد به ثبات رسید.

هم اکنون آخرین نرخ هش ریت این دارایی در اندازه (EH/s 219.68) به ثب رسید. این نرخ در مقایسه با رقم روز قبل تفاوت چندانی ندارد. و در روز گذشته به اندازه 219.5 EH/s ثبت شد.

بیت کوین که از سال گذشته تا کنون چالش های فراوانی را پشت سر گذاشت به تازگی با شورش مردم قزاقستان علیه دولت و از پی آن قطعی موقت اینترنت در دست این شهروندان افت نرخ هش ریت را تجربه کرد. هم اکنون با آرام شدن اوضاع بیت کوین توانست این روند نزولی را جبران کند.

از  تاریخچه عملکرد این دارایی پیدا است که در زمان ایجاد شورش مردم قزاقستان نرخ هش ریت درون شبکه بیت کوین به اندازه 15 درصد از حالت قبل کاهش پیدا کرد.

در ادامه این فرایند و افت نرخ هش ریت میتوان با استاد به شواهد و مدارک مندرج فهمید که هزینه های مورد نیاز برای تولید و استخراج یک ارز دیجیتال بیت کوین به اندازه 34 هزار دلار میباشد.

این در حالی است که کارشناسان فعال حوز مالی کریپتوکارنسی این گونه پیش بینی میکنند که احتمالا در چند روز آینده نرخ سختی استخراج بیت کوین افزایش پیدا میکند. و در بالاترین میزان خود قرار میگیرد. اگر این بیت کوین در روند خود مطابق پیش بینی ها عمل کند. احتمالا این نقطه تاریخی برابر با 25.31 تریلیون خواهد بود.

بیت کوین و چالش ها


این دارایی که هم اکنون در رده اول جدول کریپتوکارنسی به عنوان یکی از گزینه های اصلی سرمایه گذاران این حوزه است. چالش های زیادی را از سال گذشته تاکنون پشت سر گذاشت.

بیت کوین پس از ممنوعیت دارایی های دیجیتال در چین که عمد ماینر های بیت کوین مربوط به کاربران چینی بود. و بعد از آن قانون گذاری های هند و در ادامه سیاست های مبارزه با تورم از سمت آمریکا و امروز نیز شورش مردن قزاقستان همه و همه از عواملی مهم وتاثیر گذار بر روی این دارایی مطرح بود. در ادامه بیت کوین پس از طی این مشکلات توانست تا حد زیادی به جبران روند نزولی خود بپردازد.

منبع: news.bitcoin

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx