اخباراخبار جهان

احتمالا در سال میلادی جدید فروش املاک متاورسی مرز 1 میلیارد دلار را رد کند

اظهارات جدید از شرکت های تحلیل کننده بازار و بررسی روند تغییرات متاورس در خصوص املاک و مستغلات در دنیای مجازی متاورس به گوش میرسد.

این موسسات با مشاهده روند رشد خرید و فروش در دنیای متاورس در سال گذشته این گونه عنوان کردند که هم اکنون معاملات ناشی از خرید و فروش ملک در متاورس مرز 201 میلیون دلار را رد کرد. با مشاهده این آمار انتظار داریم که در سال میلادی جاری این مقدار به دو برابر حالت قبل افزایش یابد.

پیش بینی فروش املاک متاورسی در سال میلادی جدید


همان گونه که شرکت تحلیل داده متاورسی به نام Metametric Solutions گزارش کرد.حجم خرید و فروش املاک و مستغلات در پلتفرم های متاورسی به بالای نیم میلیوم دلار رسید.

این شرکت در ادامه تسریع کرد. که فروش املاک و مستغلات در چهار پلتفرم متاورسی یعنی Sandbox، Decentraland، Cryptovoxels و Somnium اتفاق افتاد. و این چهار مجموعه باتفاق در آمار و گزارش ها رقم نیم میلیون دلار خرید و فروش را گزارش میکنند.

این چهار بستر متاورسی هم اکنون چیزی به اندازه 268645 قطعه زمین برای ارائه به کاربران این بخش را دارند.

از این رو این شرکت تحلیل روند خرید املاک متاورسی را به طور میانگین مناسب خواند و گفت. که انتظار میرود در پایان سال میلادی جاری دو برابر از نرخ کنونی را به موجب خرید املاک در متاورس را گزارش کنیم.

در ادامه در گزارشی از Brandessence Market Research نیز داریم. که او در خصوص خرید و فروش املاک متاورسی توقع رشد 31 درصدی را در یک دهه عملکرد دنیای مجازی web3 را دارد.

اینفلوئنسر های زیادی متاورس ها فرصت سرمایه گذاری میدانند. آنان از این بستر به عنوان “فرصت سرمایه گذاری چند تریلیون دلاری” یاد میکنند.

نهاد های مالی مطرح مانند بانک گلدمن ساکس و مورگان استنلی که از موسسات مالی سرمایه گذاری جهانی به شمار میروند. پیش بینی میکنند که متاورس یک فرصت 8 تریلیون دلاری است.

هفته قبل از سمت مدیر عامل اپل خبر هایی از سرمایه گذاری بر دنیای مجازی متاورس رسید. وی در این خصوص گفت که پتانسیل های فراوانی را در دنیای وب 3 میبیند. و تمایل دارد که هرچه زودتر سرمایه گذاری خود را در این بخش آغاز کند.

وی در این باره گفت:

سرمایه گذاری در دنیای متاورس برای ما جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

در ماه گذشته نیز Haim Israel، استراتژیست بانک آمریکا تمایل خود را به سرمایه گذاری بر روی زمین های متاورسی نشان داد و در این خصوص گفت:

من قاطعانه میگویم که متاورس سرمایه گذاری بزرگی است. و آن را فضایی میدانم که دارایی های دیجیتال در آن بالاترین کاربرد را از خود نشان میدهند.

منبع:news.bitcoin

مطالب بیشتر:


متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
برترین شرکت های توسعه دهنده متاورس در جهان کدام اند؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کاربرد بلاک چین در متاورس چیست؟/ارز دیجیتال در متاورس چه کاربردی دارد؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx