اخباراخبار بیت کویناخبار جهاندسته‌بندی نشده

با کاهش قیمت بیت کوین السالوادور ضرر 15 درصدی را تجربه کرد

السالوادور به عنوان یکی از کشور های پیشرو در پذیرش دارایی های دیجیتال و از سرمایه گذاران این حوزه مالی که با رویکردی مثبت به این ارز ها مردم کشور خود را به تشویق بر سرمایه گذاری و انجام معاملات برای کسب پول فرا میخواند. با نوسان جدید بیت کوین ضرر 15 درصدی را تجربه کرد.

این کشور به عنوان نخستین پذیرنده ارز های دیجیتال به عنوان دارایی های با ارزش و انجام سرمایه گذاری های متعدد بر روی دارایی های گوناگون به ویژه بیت کوین تلاش میکند تا مردم را به این بستر پول ساز دعوت کند.

در این میان با قرار گیری بیت کوین در نرخ 43000 دلار و افت ارزشی این دارایی السالوادور سوژه تمسخر کاربران و اینفلوئنسر های مخالف با این حوزه مالی شد.

السالوادور به عنوان اولین پذیرنده رسمی بیت کوین آخرین تراکنش خود خرید بیت کوین را در نرخ ارزشی 50000 دلار بود. آن چیز که از توییت های نجیب بوکله پیداست. تا کنون مبلغ بالایی از دارایی کشور را صرف خرید ارز های دیجیتال کرده است.

تغییر نرخ بیت کوین از 50000 دلار به 43000 دلار و ضرر 15 درصدی این کشور، با توجه به حجم سرمایه گذاری میتواند مبلغ بالایی از ضرر را روایت کند. در ادامه شاید السالوادور با این خسارت سرعت سرمایه گذاری خود را برای خرید و فروش بیت کوین کاهش دهد.

تا کنون السالوادور چقدر از بیت کوین درآمد به دست آورده است؟


نجیب بوکله با استراتژی خرید دارایی در پایین ترین حد ارزشی به امید دریافت سود بالا بود. اما این بار موقعیت بر خلاف تصور وی رقم خورد  و بیت کوین مجددا کاهش یافت.

این موضوع نشان میدهد که بازار مالی همیشه با یک رویکرد پیش نمیرود. و گاهی عکس انتظار را به نمایش میگذارد. در خصوص سرمایه گذاری السالوادور نیز به همین شکل پیش رفت. و بیت کوین بر خلاف پیش بینی بسیاری از سرمایه گذاران مجددا افت قیمت پیدا کرد. از این رو السالوادور ضرر 15 درصدی را متحمل شد.

یکی از اینفلوئنسر های حوزه مالی کریپتوکارنسی که با رویکردی منفی سعی بر تاثیر بر روی عوامل گوناگون این بازار مالی دارد به نام پیتر شیف با مشاهده حمایت های متعدد از این مقام سرمایه گذار منتظر مشاهده نتیجه منفی بود تا بتواند این رییس جمهور را به چالش بکشد.

پیتر شیف با فریاد زدن بر سر رییس جمهور السالوادور گفت:

به جای تشویق کردن مردم به سرمایه گذاری بر روی طرح مالی هرمی تلاش کن تا با ایجاد آزادی بیشتر، مردم آگاهانه سرمایه گذاری های خود را انجام دهند.

هم اکنون بیت کوین به تاریخ امروز با نرخ 43000 دلار در دست معامله کنندگان است. این دارایی ظرف مدت 24 ساعت گذشته 1 درصد از ارزش خود را از دست داد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx