اخباراخبار جهان

مدیر عامل بایننس از حملات فیشینگ خبر میدهد/کاربران مراقب باشید!

مدیر عامل صرافی بایننس به تازگی از حملات فیشینگ صحبت میکند. و از کاربران میخواهد که هشیار باشند. چانگ پنگ ژائو (CZ)عنوان کرد. که هم اکنون نوعی کلاه برداری عظیم از طریق .هدف گرفتن. کاربران و مخاطبان صرافی بایننس اتفاق افتاد. به همین منظور به کاربران هشدار داد تا در این بخش محتاط باشند.

ژائو روز گذشته به کاربران گفت که هم اکنون هکر ها از طریق ارسال پیامک کاربران صرافی بایننس را .هدف قرار داده. و از روش فیشینگ به دنبال طعمه میگردند.

او در صحبت های خود اسکرین شاتی از پیامک ارسال شده توسط کلاه برداران منتشر کرد که در آن لینکی وجود دارد که کاربران را به آدرس جعلی میفرستد. این برگه جعلی تلاش میکند تا از کاربران بخواهد ورود به سیستم کنند. تا بدین منظور بتوانند به پلتفرم آنها دسترسی پیدا کنند.

در ادامه

مدیر عامل صرافی بایننس تاکید که به هیچ عنوان بر روی هیچ لینکی کلیک نکنند. و هرگاه که نیاز به ورود به صرافی داشتند با تایپ دستی آدرس URL در مرورگر خود به صفحه مورد نظر دسترسی پیدا کنید. تا درگیر حملات فیشینگ نشوند.

هم اکنون با استناد به آمار جرائم سایبری از ابتدای سال میلادی جدید تا کنون چندین مورد حملات فیشینگ رخ داد است. و همین موضوع باعث ایجاد خسارات بالا و قابل توجه به برخی کاربران شد.

در روز چهارشنبه گذشته Wormhole طعمه هکر ها شد. و در معرض آسیپ امنیتی قرار گرفت. همین حمله به پلتفرم Wormhole باعث از دست رفتن 120000 توکن wETH به ارزش 321 میلیون دلار در این پلتفرم شد. و در ادامه در تاریخ 17 ژانویه نیز در پی همین نقص امنیتی مجددا 33.8 میلیون دلار دیگر در جیب هکر ها قرار گرفت و از Crypto.com به سرقت رفت.

علاوه بر این هشدار هایی نیز از سمت دو والت دیجیتال MetaMask و Coinbase Wallet به گوش میرسد که جدیدا به طرق گوناگون کارابران آن طعمه شه اند.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


یک سکه واحد برای پذیرش یا انتشار سکه جدید؟/توضیح مدیر عامل بایننس(در تب جدید مرورگر باز می شود )
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بلومبرگ از ثروتمند ترین فرد در حوزه مالی ارزدیجیتال میگوید./چانگ پنگ ژائو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
حملات فیشینگ چیست؟ چگونه اتفاق می افتد؟ فیشینگ برچه اصولی قابل انجام است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
لایحه دارایی های دیجیتال در جلسه بودجه هند آماده ارائه نیست.(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx