اخباراخبار جهان

24.3 میلیون دلار برای ساخت دنیای طبیعی بازی Untamed Planet

در بیانیه ای مطبوعاتی از از شرکت Animoca خبر هایی از اتمام دوره سرمایه گذاری سری اول Untamed Planet منتشر کرد. که در آن اطلاعاتی از اتمام دور اول سرمایه گذاری را منتشر کرد. گروه آنتیمد با استفاده از این سرمایه قرار است تا دنیای طبیعی مورد نیاز این گروه از بازی های ویدئویی را در متاورس خلق کنند.

در پروژه Untamed Metaverse امکانات جالبی برای کاربران فراهم میشود. به این شکل که کاربران بتوانند از طریق این بستر حیات وحش را در دنیای مجازی تجربه کنند. و شرکت کننده ها میتوانند از طریق شرکت در این بازی ها در حالی که در ماموریت ها شرکت میکنند و توکن های غیر مثلی درون پلتفمرم را به دست می آورند. در عین حال از مناظر حیات وحش در فرمت واقعیت مجازی لذت ببرند.

طبق اظهارات Untamed Planet قرار است در این بازی بیش از نیمی از سود  حاصل از مشارکت کاربران و فعالان این بازی به فرایند های حفظ محیط زیست و ایده های ابتکاری در زمینه نجات زمین و… تخصیص یابد.

این پلتفرم من قبل از این پلتفمر خود را در نسخه LEGO بر روی Robloxعرضع کرد. با توجه به اظهارات این گروه سازنده بازی در این عرضه چیزی به اندازه 30 میلیون بازیکن جذب پلتفرم شدند. و از بازی استقبال کردند.

در ادامه

گروه توسعه دهنده بازی Untamed Planet به کاربران توضیح دادند که بخش دیگری از سرمایه به دست آمده برای تامین مالی رشد توله کرگدن سیاه در کنیا تخصیص میابد. به علاوه حمایت از محیط بانان حوزه زیست محیطی گویل های دشت شرقی پارک ملی ویرونگا کنگو از دیگر بخش هایی است که مورد نظر توسعه دهندگان است. و با تزریق مالی از این بخش حمایت میشود.

طبق توضیحات گروه Untamed Planet در ماه ژوئن وایت پیپر آن ارائه میشود. و بعد NFT این پروژه مبتنی بر سولانا به بازار ارائه خواهد شد.

منبع:forkast

مطالب بیشتر:


Chiliz با نشانه های فن فرمول 1 به پیست می رود.
Huobi معاملات آتی را “به طور موقت” در برخی کشورها متوقف می کند.
نشانه های DeFi شامل Uniswap ، Chainlink ، Aave Crush By Crypto Crash

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx