اخباراخبار بیت کویناخبار جهان

حراج توییت های جنجالی در بازار NFT ها

گِرِگ شوئن (Greg Schoen) یکی از کاربران قدیمی فضای مالی کریپتوکارنسی است. که مدت ها است به این بستر مالی اعتماد کرده. و فعالیت های اقتصادی خود را از این طریق به نجام میرساند. این سرمایه گذار قدیمی در اوایل شروع جریان نوسانات بیت کوین در توییتی گفت ” از فروش بیت کوین های خود پشیمان است” اکنون با ظهور NFT ها کمی هیجان زده به نظر میرسد. و قصد دارد توییت خود را که در یک بازه زمانی بسیار جنجالی شد در بازار NFT ها در پلتفرم  OpenSea  به فروش برساند.

او در این خصوص گفت. که پیشنهاد فروش این توییت را از مخاطبان و مردم دریافت کرده است. و در ادامه افزود که هرگز فکر نمیکرد که روزی بستری فراهم شود که توییت خود را به فروش برسانم.

از گزارش های سابق U.Today پیدا است. که من قبل از این اینفلوئنسر هایی نظیر جک دورسی به عنوان مدیر عامل سابق توییتر و چارلز هاسکینسون به عنوان خالق کاردانو. در بازار NFT ها توییت های خود را در سال میلادی گذشته به فروش رساندند.

تاثیر هولد کردن و کنترل احساسات

در ماه می سال میادی 2011 یعنی اردیبهشت ماه سال 1390 نرخ بیت کوین به اندازه 8 دلار رسید. گِرِگ شوئن در یک توییت اعلام کرد. مه در این تاریخ به اندازه 1700 بیت کوین دارد. که آنها را در نرخ  0.3 دلار خریداری کرده بود. و توانست با نگهداری این دارایی سود بالایی را کسب کند.

اما این سرمایه گذار اگر در تاریخ فوق نیز از فروش بیت کوین های خود صرف نظر میکرد. هم اکنون چیزی به اندازه 68 میلیون دلار ارزش را در دست داشت.

در مدت زمانی که دارایی های دیجیتال روی کار آمدند. روند سرمیه گذاری گِرِگ شوئن نوعی مثال برای این جامعه مالی شد. تا به واسطه آن بتوان ارزش سرمایه گذاری بلند مدت و یا همان هولد کردن را به سرمایه گذاران فهماند.

البته این سرمایه گذار در مجموع فعالیت خود در فضای مالی کرپیتوکارنسی عملکردی مناسب از خود نشان داد. او تا کنون در این فضای پر نوسان و الیته پر چالش ماند. و هم اکنون به فعالیت خود ادامه میدهد و از این بستر کسب درآمد میکند.

در روند سرمایه گذاری شوئن او در سال 2017 پس از این که بیت کوین به رشد تاریخی خود دست پیدا کرد. او در توییتر خود نوشت ” مدت های است که از فروش بیت کوین هایم میگذرد” اما با این حال او هنوز در کیف پول خود مقداری بیت کوین دارد. و در سال بعد گفت که تمام بیت کوین های خود را با قیمت 15000 دلار فروخته است تا از پس تسویه وام دانشجویی خود برآید.

او در خصوص عدم فروش داریی های خود و نگهداری آنها برای زمانی مانند امروز دیدگاه جالبی دارد. او این تفکر را غیر طبیعی میداند. و میگوید:

نقاط عطف یک دارایی زمانی است. که هر سرمایه گذاری را که از ماکزیمم رشد هر سرمایه اطلاعی ندارد مجاب به فروش میکند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


موضع گیری موزیلا نسبت به دوج کوین با واکنش های منفی مخاطبان رو به رو شد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
منظور از تایم فریم چیست؟ در چه مواقعی کاربرد دارد؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx