اخباراخبار جهان

قطر برای میزبانی اولین مسابقات متاورسی در خاورمیانه داووطلب شد

قطر میزبان اولین سری مسابقات فیفا متاورسی درخاورمیانه میشود. تا حجم زیادی از طرفداران این گروه از مسابقات را برای مشاهده بازی های فیفا دعوت کند. و در نهایت برنده این تورنومنت بتواند با همراهیان تماشاگران خود رقابت جام قهرمانان EA Sports FIFA 22 را در دست بگیرد.

این گرو از مسابقات در سالن ورزشس Aspire Ladies در دوحه برگزار میشود. که در ان تعداد 16 نفر از بازیکن های مسابقه برای دریافت جایزه با هم رقابت میکنند. از میان این 16 نفر 12 تای انها به عنوان افراد برگزیده بازیکنان EA Sports FIFA 22 را تشکیل میدهد.

این مسابقات که با همکاری پلتفرم Ooredoo Nation – Gamers’ Land تشکیل و برگذار میشود. برای برندگان خود جوایز نقدی 25000 دلاری برای نفر اول و 15000 دلار برای نفر دوم در نظر کرفته است.

به عقیده ناصر بن حمد بن ناصر آل ثانی، در سمت مدیر ارشد بازرگانی Ooredoo، آینده را باید با برنامه های پی در پی توسه داد. او در باره برگذارز این گروه از بازی های دیجیتال در فضای متاورسی گفت:

من یه شخصه توسعه و مشارکت در این گروه فعالیت ها را یک نوع تعهد استراتژیک برای بازرگانی Ooredoo  میدانم. و شخصا برای برگذاری هرچه سریع تر بازی های در یسنر متاورس هیجان زده ام.

و درادامه افزود

متاورس بستری است که پس از توسعه، کاربران برای ایجاد تعامل های جدید و فرصت های نوین از آن استفاده میکنند.

درادامه گروه  Ooredoo Nation – Gamers’ Land برای مخاطبانی که به عنوان تماشاچی به تماشای این سری از مسابقات می آیند. NFT های رایگان تعلق میگیرد. و فرصت هایی برای ملاقات و تعامل با بازیکنان برایشان مهیا میشود.

بریا افرادی که علاقه مند به مشاهده بازی ها و شرکت در جام قهرمانی EA Sports FIFA 22 میباشند. میتوانند با مراجعه به وب سایت رسمی این مجموعه نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند. و برای ان دسته از کاربرانی که انکان حضور در این سری از مسابقات متاورسی را ندارند لینک یوتوب در اختیارشان قرار خواهد گفت.

متاورس صنعتی برای توسعه نسل جدید از بازی هیا جام جهانی است

 

فعالان ورزشس در روز های نخست ماه جاری با برگذاری جلسات متععدی با عنوان فدراسیون ورزش های جهانی متاورسی، طرح های زیادی را برای توسعه این بخش ارائه داد. این فدراسیون که جمعی از کارشناسان بلاک چین و توسعه دهندگان توکن های غیر مثلی و اینفلوئنسر های حوز مالی دیجیتال را در تیم خود دارد در باره طرح های توسعه متاورسی جدید گفت:

ما با تشکیل گروه GEF Metaverse تلاش میکنیم تا ایده های جدید را پرورش دهیم و تلاش کنیم با استفاده از فناوری های نوین جود را به جهان فناوری نزدیک سازیم.

 

هوگو فیلیون، نیز به عنوان ریاست گروه GEF Metaverse و مدیر عامل شبکه Flare از طرح های متاورسی با آغوشی باز حمایت کند. تا بتواند از تمام پتانسیل های این بخش استفاده کافی را ببرند.

منبع: cryptoslate

مطالب بیشتر:


فدراسیون فوتبال فرانسه بازیکن رسمی NFT را با Sorare راه اندازی کرد.
احتمالا در سال میلادی جدید فروش املاک متاورسی مرز 1 میلیارد دلار را رد کند
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند
چین در خصوص کلاه برداری های متاورسی هشدار میدهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx