اخباراخبار جهان

شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند

شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند. با شروع سر و صدای متاورس و اخبار پراکنده از توسعه این فناوری جدید بانک خلق چین در ماه گذشته در خصوص توکن VFT و متاورس به کاربران شبکه هشدار داد.

با وجود این هشدار درخواست های زیادی از سمت شرکت های چینی متعددی برای ثبت نماد تجاری متاورس به سبب انجام فعالیت های متاورس ارسال شد. حجم این درخواست ها از سمت کمپانی های چینی به بیش از هزار عدد رسید.

نوشته های مشابه

در ادامه این موضوع نشستی از سمت روسای چینی به سبب تحلیل این موضوع برگزار گردید. گو ونجون مدیر مرکز تحلیل داده AML عنوان کرد. که علی رغم انتشار هشدار های لازم به جهت فعالیت در فضای مجازی و همچنین اطلاع رسانی های متعدد. در خصوص توسعه دارایی های دیجیتال و پتانسیل های فراوان آنان در بروز انواع کلاه برداری و فعالیت های مجرمانه. من جمله ایجاد پلتفرم های جمع آوری کمک های نقدی. و انواع و اقسام طرح هایی که در این فضا بدون داشتن هویت رسمی به انجام میرسند. باز هم مشاهده میشود که مردم در پی این دارایی ها هستند.

این بار نیز با وجود هشدر ای لازم شاهد تمایل حجم بالایی از مشارکت در بستر متاورس هستیم. این شرکت ها با نادیده گرفتن هشدار های این خش بسیار عجولانه نسبت به  ثبت نماد تجاری متاورس تهیه نماد های تجاری مورد نیاز  مانند «ماهواره متاورس(metaverse satellite)» و «نمایشگاه متاورس(metaverse exhibition)»  اقدام کردند.

در ادامه

بر اساس آمار و ارقام  تا کنون بالغ بر 1360 شرکت چینی چیزی به اندازه 534 درخواست را ارسال کرده اند. که اغلب این شرکت ها شرکت های فناوری اطلاعات هستند.

که نام کمپانی های بزرگ ساخت بازی نیز در میان آن ها به چشم میخورد. Tencent «QQ Metaverse»، «QQ Music Metaverse» و «Kings Metaverse» از جمله آنها است.

علاوه بر این از سمت پیلیز دیلی که یک روزنامه رسمی کشور چین است در همین ماه هشدار هایی در خصوص متاورس و خطرات استفاده از آن منتشر شد.

این رسانه تلاش کرد تا به افرادی که در حوزه کریپتوکارنسی فعال اند و خرید و فروش ارز میکنند. بفهماند که فروش دارایی های دیجیتال در متاورس میتواند خطراتی نظیر از بین رفتن کل دارایی شما را به همراه داشته باشد.

اما باز هم شرکت های توسعه فناوری نسبت به این اطلاع رسانی ها بی وجه بوده و به دنبال پیشبرد دریافت نماد های مورد نیاز خود من جمله ثبت نماد تجاری متاورس برای توسعه این فناوری هستند.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند
اولین فروش NFT آدیداس تحت عنوان “ورود به دنیای متاورس”

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx