اخباراخبار آلت کوین ها

پذیرش دوج کوین از سمت استارلینک غول اینترنت ماهواره ای

ایلان ماسک یک اینفلوئنسر فضای مالی ارز های دیجیتال و به عنوان یکی از میلیاردر های جهان خبر هایی را از پذیرش دوج کوین از سمت مجموعه استارلینک Starlink که خود یک گروه ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای است به جامعه رمز ارز های دیجیتال داد.

بر اساس این خبر گویا گروه استارلینک تمایل دارد دوج کوین را به عنوان دارایی قابل پرداخت بپذیرند.

نوشته های مشابه

این مجموعه تلاش میکند تا اینترنت را در نقاط دور افتاده و مکان هایی که دسترسی اینترنت وجود ندارد توسعه دهد. این کمپانی هم اکنون با انجام ده ها پرتاب چیزی به اندازه 2000 ماهواره کاربردی دارد. که این سرویس ها به اندازه 99 دلار به صورت ماهانه است. این هزینه جدای از هزینه های کیت سخت افزاری است. که آن هم به اندازه 499 دلار میباشد.

شرکت اکتشافات فضایی با نام SpaceX نیز آمادگی خود را برای پذیرش دارایی هایی نظیر دوج کوین اعلام کرده است. که پیش تر ایلان ماسک و منابع خبری یوتودی در خصوص این موضوع خبر رسانی کردند. این شرکت که برای اکتشافات فضایی آماده میشود قبلا دوج کوین را برای هزینه های فضایی خود مقرر کرده بود. این ماموریت فضایی با نام DOGE-1 در ماه های نخست سال میلادی 2022 به انجام خواهد رسید.

در ادامه

از طرفی شخص ایلان ماسک که مدیریت عامل ماشین های طبیعت دوست هست در اوایل سال میلادی جاری دوج کوین را به پلتفرم پرداخت تسلا افزود و برخی از محصولات خود را با نرخ دوج کوین برای کاربران شبکه نمایان کرد.

همین موضوع نرخ دوج کوین را جابجا و ارزش آن را افزود. لازم به ذکر است که تسلا در ماه مارس سال میلادی 2021 اول بیت کوین را به عنوان ارز مورد قبول خود به درگاه پرداخت تسلا اضافه کرد اما اعتراض کاربران و تضاد کاری بیت کوین و ماشین های طبیعت دوست تسلا و نگرانی های زیست محیطی غیر فعال شد.

ابلان ماسک نیز در ادامه حمایت خود از دوج کوین با ارسال پیام های متعدد برای غول فست فود مک دونالد تلاش کرد تا این مجموعه را قانع کند که دوج کوین را به درگاه پرداخت خود اضافه کند. اما مک دونالد این پیشنهاد را در کرد. در حالی که بسیاری دیگر از فست فودی های بین المللی از این پیشنهاد استقبال میکنند.

بازگشت دوج کوین در لیست 10 ارز نخست جدول رده بندی ارزشی دارایی های دیجیتال

با استناد به داده های کوین مارکت کپ دوج کوین جایگاه خود را در جدول رده بندی کریپتوکارنسی پیدا کرد.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


زمزمه های پذیرش ارز های دیجیتال از زبان تسلا(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شیبا چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟/بررسی شباهت و تفاوت دوج کوین و شیبا اینو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ورود مک دونالد به متاورس با رستوران مجازی
تسلا شیبا اینو را به درگاه پرداخت خود اضافه کرده است(در تب جدید مرورگر باز می شود )
چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx