اخباراخبار آلت کوین ها

کمیسیون بورس آمریکا جزییات خرید سهام توییتری ایلان ماسک را بررسی میکند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخیرا عنوان کرد که در نظر دارد جزییات خرید سهام توییتر مدیر عامل تسلا یعنی ایلان ماسک را بررسی کند. پیرو خبر های متعددی که از سهام داری ایلان ماسک در توییتر منتشر میشود.

در نامه ای که از سمت کمیسیون بورس اوراق بهادار (با نام اختصاری SEC) علنی کرد. یکی از کارشناسان مربوطه با خطاب قرار دادن ایلان ماسک پرسش هایی را مطرح میکنند. SEC در عنوانی از این اینفلوئنسر پرسید که دلیل این که او پس از خرید امتیاز توییتر مدارک مود نیاز برای ثبت سازمانی این سهام را ارائه نکرد چیست؟

و یا این که چرا زمانی که این اینفلوئنسر تصمیم گرفت. تا موضوع مشارکت خود در سهام داری توییتر را علنی کند تلاش کرد. تا به مخاطبان بگوید تمایلی در دست گرفتن ریاست پروژه و یا اعمال تاثیر در توییتر ندارد.

به علاوه کمیسیون بورس اوراق بهادار از ایلان ماسک خواست تا در خصوص فرم های 13G و 13D توضیح دهد.

در ادامه

چندی بعد از این که مدیرعامل تسلا در صفحه مجازی خبر هایی از خرید سهام توییتر خود را منتشر کرد. به او پیشنهاد رئیس هیئت مدیره را از سمت این مجموعه دریافت کرد. پس از آن ایلان ماسک تلاش کرد تا با به حالت خصوصی شرکت را با یک قرارداد 44 میلیارد دلاری بخرد.

عهم اکنون که کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا تلاش میکند. تا از جزییات خرید سهان توییتر ی ایلان ماسک مطلع شود. سخنگوی ایلان ماسک از پاسخ دادن امتناع میکند. بعد از آن سخنگوی بورس در مقابل عدم واکنش سخنگوی ایلان ماسک گفت که عواقب مالی میتواند گریبان گیر یکی از ثروتمند ترین افراد جهان شود.

وجود شبهات در تهیه سهام توییتری ایلان ماسک میتواند عواقب چند صد هزار دلاری را در پی داشته باشد. و یا حتی سهامداری و مالکیت ایلان ماسک را از سهام پیام رسان جهانی توییتر را به حالت تعلیق در آورد.

منبع:investing

مطالب بیشتر:


با ورود ایلان ماسک به توییتر دوج کوین جان گرفت و جزو ده ارز برتر قرار گرفت
ایلان ماسک از طرف ویتالیک بوترین زیر سوال رفت!/حواشی سهام توییتر
سهام توییتر با ارزش 44 میلیارد دلار به ایلان ماسک واگذار شد

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx