اخباراخبار آلت کوین ها

ایلان ماسک با بنیان گذار دوج کوین دچار چالش میشود/دعوای توسعه دهندگان

مدیر عامل تسلا و یکی از اینفلوئنسر های مطرح حوزه مالی دیجیتال به نام ایلان ماسک که علاقه شدیدی به دوج کوین در فضای مالی مجازی نشان میدهد. در عنوانی جکسون پالمر را مورد نقد قراد داد و مدعی شد که این شخص تا کنون حتی یک خط از کدنویسی دارایی دوج کوین را انجام نداده است.

پالمر نیز نسبت به این عنوان از ایلان ماسک واکنش نشان داد. و چندی بعد نیز پیام خود را از صفحه توییت خود حذف کرد. بیلی مارکوس که در اصل توسعه دهنده اصلی دارایی دوج کوین به حساب می آید. برای متوقف کردن درگیری های لفظی در میان این دو اینفلوئنسر در عنوانی گفت که هر دوی شما کمک زیادی به توسعه این پلتفرم نکردید.

نوشته های مشابه

ایلان ماسک در عنواین خود از مارکوس به عنوان یک فرد شوخ طبع گستاخ نام برد. و عنوان کرد که فعالیت های اخیر او نمیتواند بر  افت محبوبیت دوج کوین موثر اشد.

بر اساس گزارش های اخیر سایت خبری U.Today پالمر از مدتها قبل در فضای مالی کریپتوکانرسی فعالیت میکرد. و در سال 2015 از این بازار نا امید شد. و روند سرمایه گذاری و فعالیت خود را در این بخش متوقف کرد.

در ادامه

سال گذشته او تلاش کرد تا تبلیغات منفی را علیه ارز های دیجیتال به این خانواده مالی ارائه دهد. همین  طور در عنوانی خطاب به ایلان ماسک گفت که دارایی های نظیر دوج کوین به دست یک “کارتل قدرتمند” هدایت و کنترل میشود. علاو بر ان این فرد استرالیایی تبار با تهیه محتوی های منفی و پاکست های گوناگون تلاش کرد تا از دید منفی ارز های دیجیتال را نقد کند.

او در مصاحب اخیر خود مدیر عامل تسلا را خطاب قرار داد. و به مخاطبان گفت که ایلان ماسک توانایی خاصی در نوشتن کد ها برنامه نویسی ندارد. و تا کنون تنها یک اسکریپت ساده به زبان پایتون از او ارائه شده که قرار بود با استفاده از آن با برخی از هرز نامه های ارز های دیجیتال مقابله کند.

این اظهارات ایلان ماسک را عصبانی کرد و باعث شد او به صحبت های پالمر واکنش نشان دهد. از این رو صبح امروز ایلان ماسک تلاش کرد تا پالمر را مورد نقد قرار دهد و عنوان کرد که صحبت های پالمر چیزی شبیه به یک فیلم نامه تخیلی مضحک هست. به علاوه کد نویسی های پالمر نیز چیزی نزدیک به دانش برنامه نویسی یک کودک 12 ساله است.

فعلا درگیری های لفظی میان مدیر عامل تسلا موتورز  و پالمر وجود دارد. آنان در تلاش اند با عناوین خود جامعه کاربری و علاقه مندان دوج کوین را گمراه کنند. پالمر در تلاش است تا ظاهر ایلان ماسک را به حالت دایه ای دلسوز تر از مادر به مخاطبان نمایش دهد. تا بتواند از این طریق دوج کوین را از این میلیاردر جدا کند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
با ورود ایلان ماسک به توییتر دوج کوین جان گرفت و جزو ده ارز برتر قرار گرفت
ایلان ماسک از طرف ویتالیک بوترین زیر سوال رفت!/حواشی سهام توییتر
دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx