اخباراخبار آلت کوین ها

ایلان ماسک اعلام کرد: Spacex به زودی دوج کوین را برای کالاهای خود میپذیرد

بار دیگر ایلان ماسک با انتشار توییت جنجالی در فضای مالی کریپتوکارنسی باعث تاثیر بر روی نرخ میم کوین محبوب خود یعنی دوج کوین میشود. او روز گذشته توییتی مبنی بر پذیرش دوج کوین در درگاه پرداخت Spacex منتشر کرد. و به خانواده مالی کریپتوکارنسی گفت که به زودی Spacex دوج کوین را در درگاه پرداخت خود ارائه میدهد. و تعدادی زیادی از کالا های این مجموعه را میتوان با استفاده از دارایی دوج کوین خریداری کرد.

بعد از توییت ایلان ماسک و اطلاع رسانی او در خصوص پذیرش جدید دوج کوین نرخ این دارایی جابجا و وضعیت صعود را تجربه کرد. در ادامه پیرو صحبتا های ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل گروه خودرو سازی تسلا، رئیس Spacex در توییتر خود پیامی در این خصوص منتشر کرد:

نوشته های مشابه

به زودی دارندگان دارایی دوج کوین میتوانند با استفاده از این ارز، از مجموعه ما خرید کنند. و کالا های مود نیاز خود را با استفاده از دوج کوین بپردازند.

علاوه بر آن ایلان ماسک نیز مجددا اشاره کرد که برخی از اقلام و کالا های گروه خودرو سازی تسلا را نیز میتوان با استفاده از دوج کوین تهیه کرد.

Spacex

بعد از آن نیز ایلان ماسک تلاش کرد به کاربران فضای مالی اطلاع رسانی کند. که قرار است در آینده اشتراک های مجموعه Spacex نیز با استفاده از دوج کوین میسر باشد.

بعد از این که ایلان ماسک در مورد ارز های دیجیتال توییت کرد. اثرات این توییت بر روی نرخ دارایی دوج کوین مشاهده شد. و سرمایه گذاران با خرید دوج کوین خود را به رشد ارزشی این دارایی رساندند. قبل از انتشار توییت جنجالی ایلان ماسک دوج کوین با نرخ 0.078399  در بازار مالی دیجیتال در دسترس بود. و بعد از این توییت دوج کوین در نرخ 0.081469 قرار گرفت.

پذیرش دوج کوین از سمت گروه خودرو سازی تسلا:

در ماه ژانویه سال قبل تسلا تلاش کرد. تا درگاه پرداخت دوج کوین را برای برخی از محصولات خود فعال کند. این  مجموعه تنها برای دوج کوین این امکان را فراهم کرده است. و هیچ ارز دیجیتال دیگری را در درگاه پرداخت خود نمیپذیرد.

قبل از این تسلا با اضافه کردن بیت کوین در درگاه پرداخت خود به مخاطبان خود خدمات مالی دیجیتال ارائه داد. اما از طرف بسیاری درگیر چالش های زیست محیطی شد. چرا که خودرو های برقی تسلا با شعار حفظ محیط زیست ترویج داده میشود. اما سیستم استخراج بیت کوین مدلی آسیب زننده به محیط زیست است. بعد از این تضاد تسلا بیت کوین را از درگاه پرداخت خود غیر فعال کرد.

البته بعد از آن صحبت هایی در خصوص استفاده بیت کوین از انرژی های پاک به گوش رسید. اما فعلا اثری از بیت کوین در درگاه پرداخت تسلا نیست. و هیچ عنوانی هم در این خصوص از سمت هیچ اینفلوئنسری شنیده نشده است.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


محموله SpaceX با بودجه DOGE قصد دارد در سال 2022 به مدار ماه برسد.
زمزمه های پذیرش ارز های دیجیتال از زبان تسلا
با ورود ایلان ماسک به توییتر دوج کوین جان گرفت و جزو ده ارز برتر قرار گرفت
تسلا دوج کوین را به صورت آزمایشی به درگاه پرداخت خود اضافه میکند
ایلان ماسک و جک دورسی به دنبال تامین انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx