اخباراخبار آلت کوین ها

تسلا شیبا اینو را به درگاه پرداخت خود اضافه کرده است

زمزمه های پذیرش شیبا از سمت تسلا

گزارشات اخیر از حواشی جدید ایلان ماسک روایت گر این است. که این بار ایلان ماسک توکن شیبا اینو را هدف قرار داده و قصد تاثیر بر نرخ دارایی این توکن را دارد.

با استناد به گزارش اسلیت و دیگر رسانه های خبری اطلاعاتی از وب سایت رسمی تسلا منتشر شده که حمایت از دارایی شیبا اینو را نمایش میدهد.

نوشته های مشابه

بر اساس این گزارشات تسلا در ادامه مقصود خود در زمینه امکان خرید از این کمپانی از طریق دارایی های دیجیتال، بعد از بیت کوین توکن شیبا اینو را به درگاه پرداخت خود اضافه کرده است. تا مخاطبان این کمپانی توانایی ثبت خرید خود را از طریق دارایی شیبا اینو داشته باشند.

این اخبار گزارشاتی از رسد کردن عملکرد و تغییرات اعمالی اخیر وب سایت رسمی تسلا است. بر طبق آخرین تغییرات در این وب سایت در کد نویسی یکی از برگه های سایت نام شیبا اینو در فرمت لاتین در بخش درگاه پرداخت سایت درج شده است.

بر اساس این گزارش تسلا برای حمایت از میم کوین ها، شیبا اینو را گزینه مورد نظر خود قرار داده  اگر اخباری که هم اکنون در فضای مجازی منتشر شده است صحت داشته باشد طبیعتا چیزی به رشد انفجاری ارزش این میم کوین باقی نمانده است.

فعلا در صحت این خبر ابهام وجود دارد. اما منابع آن قابل استناد است. این داده ها از سورس کد وب سایت رسمی تسلا به دست آمده است.

از طرفی دیگر عکس العمل تسلا و مدیر عامل آن نیز چیز خاصی نبوده است. گروه تسلا تاکنون هیچ پاسخی به حواشی جدید نداده اند.

شایعات از کجا نشات گرفت؟

چند روز پیش ساویر مریت که بنیان گذار Twin Birch است. در پیامی توییت کرد که در کد نویسی های برگه پرداخت تسلا به نام شیبا اینو برخورده است.

با این حال او در اطلاعات خود تردید داشت. و چون خود از دانش برنامه نویسی برخوردار نیست. احتمال خطا را در برداشت خود از دیتا ها در نظر گرفته است.

او در توییت خود گفت:

من با ورود به سایت تسلا بر روی گزینه اینسپکت کلیک کردم. و به نام شیبا اینو برخوردم.

از کارشناسان برنامه نویس خواهش میکنم که این کد را مطالعه کنند. و زودتر معنای این کد های لعنتی را به من هم بگویند.

هند کروپ یک متخصص برنامه نویسی است. که به پیام مریت پاسخ داده است. او با مشاهده سور کد های تسلا برداشت کروپ را درست عنوان کرده است.

او در پاسخ گفت:

دوست عزیز، شغل من برنامه نویسی رایانه است. من سورس کد ها را مشاهده کردم.

از دیتا های مندرج پیدا است. که تسلا  در مرحله ثبت نهایی محصول،برای کاربر پس از انتخاب نحوه پرداخت، در بخش پرداخت ارز دیجیتال گزینه شیبا اینو را درج کرده اند.

علاوه بر این من دامنه سایت را آنالیز کردم. و متوجه شدم که این دامنه هم رسمی است.و تقلبی در کار نیست.

چه چیزی در این خبر شبهه بر انگیز است؟

با مطالعه این مطلب. سوال اینجاست که چه عاملی در نظر کارشناسان شبهه بر انگیز است؟

موضوع الفبای شیبا است. که در کد ها با نماد SHIB نوشته و با یک حرف A لاتین اضافه در کد منبع سایت تسلا. رویت شده است.

در حالی که در سورس کد های همین بخش ارز دیجیتال بیت کوین با نام کامل، و از هیچ نمادی در کد ها استفاده نشده است. بر همین اساس انتظار میرود که کمپانی تسلا برای توسعه هر دارایی دیجیتال دیگر هم از نام کامل ارز ها استفاده کند.

تاثیر تسلا بر بازار کریپتوکارنسی

تقریبا هشت ماه از اطلاعیه تسلا میگرد که حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد. این کمپانی با عنوان حجم بالایی از سرمایه که برای خرید بیت کوین استفاده کرده بود بر روند تغییرات بیت کوین تاثیر مثبت گذاشت. و روند نمودار آن را صعودی کرد. این جهش 23 درصد عنوان شد.

عده بسیاری از کارشناسان این حوزه مالی تسلا را عاملی محرک برای بیت کوین میدانند که باعث تغییرات روند آن از حالت افت ارزشی تاریخی خود به حالت صعود میدانند. حال باید دید که سرنوشت شیبا به چه شکل پیش میرود.

عملکرد پلتفرم شیبا اینو از سمت توسعه دهندگان

چیزی ذهن مخاطب را به خود مشغول میکند این است که آیا تسلا میتواند نرخ دارایی شیبا را تغییر دهد؟ و نرخ جدید این دارایی تا چه حد میتواند پایدار باشد؟

برای پاسخ به این سوال نگاهی به عملکرد شیبا بیاندازیم. پلتفرم شیبا اینو تاکنون در حال پیشرفت بوده است. و اگر تسلا از این پروژه حمایت نکند هم فضای رشد دارد.

به همین دلیل قبل از انتشار خبرهایی که از حمایت تسلا روایت میکرد. شیبا اینو از دسته دارایی هایی بود که از نظر کارشناسان برای آن موضع صعود پیش بینی میشد.

علاوه بر آن توسعه دهندگان شیبا اینو در بخش فاندامنتال پروژه فعال بوده و توکن غیر مثلی و شیبوشی را در پلتفرم راه اندازی کرده اند.

مطالب بیشتر:

ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین
پیام تهدید گروه Anonymous به ایلان ماسک+ اتهامات جدید و جنجالی
زمزمه های پذیرش ارز های دیجیتال از زبان تسلا
یک سرمایه گذار با خرید توکن شیبا اینو در یک سال گذشته میلیاردر شد!

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx