اخباراخبار جهانتکنولوژی

کریپتوپانک 24 میلیون دلار از یکی از NFT های خود به دست آورد

مجموعه کریپتوپانک یکی از گروه های کاری فعال در زمینه تهیه و ساخت دارایی های غیر مثلی دیجیتالی است. این گروه کاری که مدت ها است فعالیت خود را در این بخش آغاز کرده است. با سرعت بالایی در این فضا به نسبت سایرین رو به جلو است.

به طوری که به عقیده بسیاری از کارشناسان فضای دارایی های غیر مثلی را متحول کرده است. و در زمینه تهیه و تولید و البته فروش توکن های خود خوش درخشید.

از سمت این گروه کاری تا به امروز ده ها توکن کریپتوپانک به فروش رسید. کریپتوپانک با ارائه توکن های منحصر به فرد خود تا کنون توانسته حجم چند میلیون دلار اتر را از آن خود کند.

این مجموعه در آخرین درخشش خود در زمینه فروش NFT ها مربوط به روز گذشته است که چیزی قریب به 24 میلیونه دارایی را در اختیار خود درآورد.

دیپاک تاپلیال (Deepak Thapliyal)، مدیر عامل شرکت زیرساخت‌های بلاک چین ابری شخصی است. که در روز گذشته با انتخاب توکن کریپتوپانک به شماره 5822# به قیمت 8000 اتر که ارزشی معادل 23.7 میلیون دارد خرید خود را در میان صد ها دارایی غیر مثلی تکمیل کرد.

توکن خریداری شده. توسط  دیپاک تاپلیال از طریق بازار آنلاین Larva Labs به نمایش و همان جا به صورت مستقیم از توسعه دهندگان و سازندگان کریپتوپانک خریدارای شد.

کریپتوپانک و فروش توکن های غیرمثلی


با نگاهی جزئی تر به این گروه تهیه و توسعه NFT گران ترین توکن به فروخته شده. توسط کریپتوپانک مربوط به فروش قبلی این مجموعه است. که چیزی به اندزه 11.8 میبیون دلار ارزش گذاری آن بود.

این توکن را شخصی به نام شالوم مکنزی (Shalom Meckenzie) بزرگترین سهامدار DraftKings در حراجی ساتبی در ژوئن 2021 (خرداد) خریداری کرد.

روز شنبه نیز کریپتوپانک برای بار چهارم رکورد فورش NFT را ثبت و در میان کاربران فضای مجازی خبرساز شد. این توکن با نام Everydays: The First 5000 Days» در نرخ 63 میلیون دالار به بازار ارائه شد.

لازم به ذکر است که همان طور که مجموعه CryptoSlam گزارش میکند کریپتوپانک  مجموعه ای است که نخست در وضعیتی رایگان تلاش میکرد پروژه های خود را عرضه کند. اما امروز درآمد میلیاردی اش از بستر دارایی های غیر مثلی سوژه بسیاری از رسانه ها شد.

منبع: decrypt

مطالب بیشتر:


توکن غیر مثلی و اعتبار قانونی آن ها(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توسعه بلاک چین چگونه انجام میشود؟/توسعه دهنده بلاک کیست؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx