bitcoinاخباراخبار بیت کوین

لقب جدید ایلان ماسک و مدیر مالی تسلا

Technoking و Master of Coin

در دنیایی که مدیر عامل و مدیر مالی دیگر اهمیت چندانی ندارند، با Technoking و Master of Coin، لقب جدید ایلان ماسک و مدیر مالی تسلا آشنا شوید.

علاقه ایلان ماسک به ارزهای دیجیتال پایان ندارد. پس از پرونده سازی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، لقب جدید ایلان ماسک و مدیر مالی تسلا اعلام شد.

نوشته های مشابه

از 15 مارس، ایلان ماسک لقب رسمی «تکنوکینگ تسلا» را به خود اختصاص خواهد داد. درحالیکه مدیر مالی تسلا، Zack Kirkhorn، هم رسماً به «سلطان سکه» ملقب شد. در فرم K-8 پر شده کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمده است که:

«از تاریخ 15 مارس 2021 ، القاب ایلان ماسک و زک کرکورن به ترتیب به Technoking of Tesla و Master of Coin تغییر کرد.»

همچنین در این فرم آمده است که ماسک و کرکورن سمت‌های فعلی خود را به عنوان مدیر عامل و مدیر مالی حفظ خواهند کرد.

در توئیتر هیچ توئیتی درباره القاب جدید مدیر عامل و مدیر مالی تسلا منتشر نشده است. مردم فقط می‌توانند در مورد علت و چرایی لقب جدید ماسک و کرکورن حدس بزنند.

در اوایل فوریه، وقتی خبر خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا منتشر شد، قیمت بیت کوین در عرض چند دقیقه 3000 دلار افزایش یافت. در نتیجه این افزایش قیمت، قیمت بیت کوین به اوج خود رسید.

پس از افت شدید ارزش بیت کوین و سهام تسلا، عنوان «ثروتمندترین مرد جهان» برای مدت کوتاهی از رزومه ایلان ماسک پاک شد. اما رکود بیت کوین و تسلا خیلی طولانی نبود، چون قیمت بیت کوین دوباره به سوددهی سابق رسید. در روز شنبه، بیت کوین برای اولین بار در تاریخ به اوج قیمت 60.000 دلار رسید.

منبع: وبسایت cointelegraph

تاریخ انتشار خبر: 15 مارس 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx