اخباراخبار آلت کوین ها

ایلان ماسک: منتظر تحولات بیشتر برای دوج کوین باشید

ایلان ماسک به عنوان یکی از اینفلوئنسر های حوزه مالی دیجیتال در جدید ترین عناوین خود تلاش کرد. تا با سخنان خود بر دوج کوین به عنوان دارایی مورد علاقه خود تاثیر بگذارد.

او که اخیرا با یکی از توسعه دهندگان دوج کوین به عنوان بیلی مارکوس در چالش لفظی است. پس از این که بیلی مارکوس در مورد این ارز اظهار نظر کرد. ایلان ماسک تلاش کرد با انتشار مطلبی در توییتر خود پاسخ این بنیان گذار را بدهد.

نوشته های مشابه

مدیر عامل گروه خودرو سازی تسلا در پی سخنی از بیلی مارکوس که مبنی بر استفاده و کاربرد دارایی دوج کوین بود و به استفاده مردم از این دارایی در دیگر مصارف عمومی اشاره شده بود نوشت:

پیش بینی میکنم. پس از کالاهای شرکت خودروسازی تسلا و اسپیس ایکس، در زمان آینده احتمالا شاهد تحولات دیگر و منعطف تری در این دارایی باشیم.

در ماه ژانویه سال میلادی جاری زمانی که ایلان ماسک خبر هایی از قبول دوج کوین در پلتفرم خرید برخی از خودرو های تسلا اطلاع رسانی کرد دوج کوین داراب نوسان شد. و افزایش ارزش را درتاریخچه عملکرد خود ثبت کرد.

این تنها باری نیست که تسلا تلاش میکند. با پذیرش ارز های دیجیتال قدیم در جهت پذیرش بیشتر و یا موفقیت مالی بیشتر ارز های دیجیتال بردارد.

من قبل از این هم ایلان ماسک تلاش کرد. درگاه پرداخت بیت کوین را در درگاه پرداخت تسلا فعال کند. ام چندی بعد از واکنش های کاربران محیط زیست دوست و اشاره به تضاد عملکردی میان خودرو های محیط زیست دوست تسلا و در مقابل درگاه پرداخت بیت کوین این بخش در تسلا غیر فعال شد. و چندی بعدی ایلان ماسک دوج کوین را به عنوان داریی مودر قبول تسلا پذیرفت.

ایلان ماسک انتخاب این دارایی به عنوان رو پرداخت جدید برای تسلا از سر علاقه شخصی خود نمیداند. و در دیگر توییت های خود در خصوص دوج کوین گفت که این دارایی و پلتفرم آن موقعیتی ایده آل برای کاربردپذیری دارند.

منبع:bnnbloomberg

مطالب بیشتر:


سندباکس با بلاک‌چین اسپیس (یک پلتفرم متاورس) همکاری می کند
به گفته بیلی مارکوس دوج کوین روز های درخشانی را در پیش دارد
XRP چیست؟ آیا XRP یک ارز دیجیتال است؟/بررسی پلتفرم و نحوه عملکرد XRP
بیلی مارکوس بنیان گذار دوج کوین: ارز های دیجیتال کلاه برداری اند

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx