اخباراخبار بیت کوین

بری سیلبرت فعالان حوزه مالی دیجیتال را به خرید بیت کوین دعوت میکند

بری سیلبرت (Barry Silbert)، در سمت مدیر عامل یکی از شرکت های فعال در زمینه سرمایه گذار ارز های دیجیتال به نام  کارنسی گروپ، در وضعیت کنونی بازار مالی دیجیتال توییت جنجالی منتشر کرد. که در آن به خرید بیت کوین توصیه شد.

او در توییت خود گفت. که هم اکنوندرحال خرید ارز دیجیتال بیت کوین است. و تلاش کرد با این پیام روحیه گاو های این حوزه مالی را تقویت کند. آقای سیلبرت از دسته کاربرانی است که اعتقاد دارد بازار در حال حاضر منجر به ضرر و زیان حداکثری معامله گران و و سرمایه گذاران این حوزه شده است.

او همچنین از رویکرد مایکل سیلور(Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی پیروی کرد. که اخیراً علیرغم ضرر و زیان های شدید، نسبت به این بازار همچنان نسبت به سوددهی این دارایی ها خوشبین است.

با این حال لازم به ذکر است. که شاخص ترس و طمع حوزه مالی کریپتوکارنسی روزانه توسط منبع رسمی  alternative.me به روز می شود. در روز چهارشنبه به میزان بی سابقه 7 رسید.

در ادامه

با استناد به گزارش هایی که من قبل از این منبع خبری U.Today منتشر کرد، مدیر عامل سابق صرافی بیت مکس (BitMex)، آرتور هیز(Arthur Hayes)، در یک پست وبلاگ اخیر به سرمایه گذاران رمزارزی در زمینه “حرکت طوفانی و غیر قابل کنترل روند نزولی” هشدار داد. وی در اطلاعیه ای پیش بینی کرد که احتمالا هفته های پیش رو بازاری است رقابتی، در میان گاو ها و خرس های سرمایه گذار.

هم اکنون در تاریخ نگارش این مطلب بیت کوین در ساعات ابتدایی روز به کف روزانه 20530 دلاری سقوط کرد. و خرس ها تلاش بسیاری را برای کاهش قیمت به زیر سطح حمایت محوری 20000 دلار داشتند. این برای بیت کوین به عنوان بزرگ ترین رمزارز جهان از نوامبر( آذر 1400) خبر ایده آلی نیست. چرا که بیش از 70 درصد از ارزش خود را از دست داد.

نگرانی‌ها از سیاست پولی بسیار سختگیرانه فدرال رزرو ایالات متحده همچنان، بیت کوین را تحت فشار قرار می دهد. و این بانک مرکزی “به شدت” بر مهار تورم متمرکز است. با این تفاسیر در چنین وضعیتی افرادی نظیر بری سیلبرت بر خرید بیت کوین اشاره دارند تا بتوان با ثبت سفارش های کوچک در نرخ های متفاوت از این دارایی ضرری که خانواده سرمایه داری متحمل شده است را جبران کرد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


شبکه بلاک چین و کاربرد آن در صنعت انرژی
چرا سرمایه گذاران در بازار های سرمایه مثل ارز دیجیتال شکست می‌خورند
ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx