اخباردسته‌بندی نشدهصرافی

روند استخدام صرافی کوین بیس Coinbase کند تر میشود

صرافی کوین بیس که برای ادامه فعالیت خود در زمینه کریپتوکارنسی تمایل داشت زوند استخدامی کارپردازان خود را با سرعت انجام دهد. اخیرا در عنوانی گفت به کارمندان مجموعه خبر داد که فعلا به دلیل رکود بازار مالی کریپتوکارنسی فعلا روند استخدام پرسنل ها کند تر انجام میشود.

این مجموعه به کارمندان خود گفت که با توجه به رکود بازار تمایل برای استخدام از سمت شرکت کمتر شده است. همچنین مدیران مجموعه در نظر دارند از نظر تعداد برآورد شه پرسنل مورد نیاز صرافی را مجددا بررسی و اصلاح نمایند.

امیلی چوی (Emilie Choi)، رئیس و مدیر عامل کوین بیس در عناوین خود اشاره کرد:

بازار دیجیتال در رکود به سر میبرد. ما برای توسعه و پیشرفت صرافی خدمات رسان ارز های دیجیتال نیاز به استخدام پرسنل داشتیم.

هم اکنون با توجه به موقعیت بازار مالی دیجیتال میبایست در تصمیم خود تجدید نظر کنیم و روند استخدام صرافی کوین بیس را با سرعت کمتری به انجام برسانیم.

برای برآوردن نیاز استخدامی مجموعه میبایست اهداف تجاری کوین بیس را اولویت بندی کنیم.

او در ادامه بیانات خود گفت که کوین بیس یک صرافی مطرح در حوزه مالی دیجیتال است. و با حضور خود در دنیای مالی دیجیتال تلاش میکند در تمام حالت ها و موقعیت های بازار خواه خوب و یا بد خود را حفظ کند. و چیزی از کیفیت ارائه خدمات به مشتریان خود نکاهد. هم اکنون نیز که رکود گریبان گیر بازار مالی دیجیتال شده است. کوین بیس بهترین موقعیت ممکن را دارد.

وی افزود که با این که رکود در بازار های مالی به ویژه بازار مالی دیجیتال چیز مطلوبی نیست. اما ما به عنوان یکی از فعالان این حوزه با برنامه ریزی و سناریو چینی درست از وضعیت پیش رو به بهترین شکل عبور میکنیم.

کوین بیس پیش از این در صدد بود با سه برابر کردن تعداد پرسنل مجموعه خود، خدمات مالی بهتری را به کاربران ارائه دهد. و از طرفی بتواند اهداف خود را در ابعاد گوناگون پیش ببرد. این مجموعه در عناوین خود گفت که در نظر دارد به اندازه 2000 نفر را به جهت توسعه پلتفرم خود در اختیار بگیرد.

هم اکنون در وضعیت رکود بازار کوین بیس در نصمیمات خود تجدید نظر کرده و رویکرد خود را تغییر داده است. سهام صرافی ارز دیجیتال کوین بیس هم اکنون به اندازه 26 درصد سقوط را تجربه کرد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


معاون سابق SEC، معاون ارشد کوین بیس میشود!
چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟
صرافی کوین بیس توکن های مبتنی بر سولانا را به لیست دارایی ها میافزاید
هکر کلاه سفید روزنه ای برای ورود به صرافی کوین بیس Coinbase Trading یافت
استخدام برت ردفرن،مدیر سابق SEC در صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx