اخباراخبار جهان

اخراج 8 درصد از کارمندان صرافی مطرح کوین بیس

در جدیدترین خبر ها عناوینی از مدیر ارشد یکی از صرافی های مطرح حوزه خدمات مالی دیجیتال یعنی صرافی کوین بیس به گوش میرسد. که از تعدیل نبرو و اخراج بخشی از کارمندان این مجموعه در هند خبر میداد.

به گفته این مدیر سطح کاهش مشاغل در کشور هند رقمی بسیار کمتر از حد میانگین جهانی یعنی حدود 18 درصد را روایت میکند.

هم اکنون یکی از صرافی های مطرح از دسته فعالان و خدمات رسان های بزرگ خانواده مالی کریپتوکارنسی. که حجم بالایی از تراکنش ها و فعالیت های مالی دیجیتال در بستر آن انجام میشود. در روز گذشته از اخراج 8 درصد از کارمندان هندی خبر داد.

Pankaj Gupta، در سمت معاون مهندسی کوین بیس در هند. در صفحه شخصی توییتر خود از پایین آمدن شاخص شغل در سطح جهانی سخن به میان آورد. و افزود هم اکنون سطح کاهش مشاغل در دنیا چیزی به اندازه 18 درصد است. اما در هر حال ما تلاش میکنیم تا در بخش و حوزه فعالیت فناوری و اطلاعات موثر باشیم و خدمات مناسبی را ارائه دهیم.

گوپتا گفت:

هند از جمله کشور هایی است. که به عنوان یکی از پایگاه های مهم فعالیت ما محسوب میشود.

و ما هند ار جایی برای سرمایه گذاری برای پرورش گروه های فعال تولید کننده محصول. و ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات با تیم های تجاری خود میدانیم.

با این که سطح فرصت های شغلی در جهان کاهش پیدا کرده است. صرافی کوین بیس در عنوانی گفت که تلاش میکینم. سطح بازار را گسترش دهیم.

در ماه آوریل. کوین بیس اعلام کرد. که قصد دارد در سال جاری بیش از 1000 کارمند را در هند به اضافه 300 کارمند موجود در مرکز فناوری خود در این کشور استخدام کند.

اما برنامه‌های جاه‌طلبانه این شرکت برای هند پس از اینکه بانک مرکزی هند حمایت از خرید ارزهای دیجیتال را از یک پلتفرم پرداخت همه‌جانبه که توسط آن پشتیبانی می‌شود. با مانع مواجه شد.

با این حال کوین بیس از تلاش دست نمیکشد و تعدیل نیروی کنونی را موقتی میداند.

منبع:forkast

مطالب بیشتر:


Crypto.com و پلتفرم BlockFi نفر از نیرو های خود را اخراج کردند
مردم السالوادور بار دیگر در برابر بیت کوین به عنوان پول رسمی اعتراض کردند
صرافی کوین بیس توکن های مبتنی بر سولانا را به لیست دارایی ها میافزاید
معاون سابق SEC، معاون ارشد کوین بیس میشود

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx