اخباراخبار جهان

روسیه در وضعیت جنگ و مواجهه با تحریم ها، به ارز های دیجیتال می اندیشد!

با استناد به گزرارش های اخیر از منابع خبری رسمی فدراسیون روسیه به سبب حمله به اوکراین از سمت سازمان ملل متحده متجاوز محسوب شده و از این رو توسط دولت ها و کشور های گوناگون در تحریم به سر میبرد. با این که این که کشور تحریم است. اما برای تسهیل پرداخت های مالی بین المللی به دارایی های دیجیتال می اندیشد. و احتمالا در نظر دارد از دارایی های خانواده مالی کریپتوکارنسی بهره مند شود.

منبع خبری اینترفاکس( گروه خبری مستقر در مسکو) و همچنین رویترز. روز گذشته گزارش هایی از پذیرش پرداخت های بین المللی از سمت روسیه منتشر کردند. بر اساس این گزارش ایوان چبسکوف(Ivan Chebeskov). به عنوان رئیس وزارت دارایی و سیاست هاست های مالی روسیه در عناوین خود گفت که هم اکنون به طور جدی دارایی های دیجیتال را برای پرداخت های بین المللی در نظر دارد. و هم اکنون طرح استفاده از این گروه دارایی ها در دستور کار قرار دارد.

در ادامه

در ادامه روزنامه محلی Vedomosti، در عنوانی اشاره کرد که وزارت دارایی برای انجام هرچه سریع تر پرداخت های بین المللی تلاش میکند. تا یک نسخه به روز رسانی شده از قانون دارایی های دیجیتال و خانواده مالی کریپتوکارنسی ارائه خواهند کرد. تا از آن طریق بتوان از این گروه دارایی ها بهره مناسب و کافی را برد.

این جور که خبر گزاری ها به کاربران اطلاع رسانی کرده اند. میتوان نتیجه گرفت که گویا روسیه مایل دارد. از این دارایی ها استفاده کند. دنیس مانتوروف(Denis Manturov)، نیز به عنوان وزیر دارایی روسیه در جدید ترین عناوین خود اشاره کرد. که مسکو تلاش میکند تا با قانونی کردن ارز های دیجیتال این گروه از دارایی ها را به کار بندد. ماه گذشته نیز لایحه ای در خصوص قانونی اعلام شدن ارز های دیجیتال در مجلس عنوان شد.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


واکنش توییتر به جدید ترین لایحه مصوب توسط دولت روسیه در زمینه ارز دیجیتال
مقامات روسیه بر سر فعالیت ارز های دیجیتال با یکدیگر به توافق رسیدند
موجودی بیت کوین به نسبت 3 سال گذشته در کمترین مقدار خود در صرافی ها است
چرا بیت کوین سطح ارزش 44000 دلار را تجربه میکند؟/تجزیه و تحلیل
هند تلاش میکند تا خطرات معامله در فضای کریپتوکارنسی را کاهش دهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx