اخباراخبار قانون گذاری

لایحه دارایی های دیجیتال در جلسه بودجه هند آماده ارائه نیست.

به گزارش هندو بیزنس لاین در روز گذشته، فعلا هند لایحه در خصوص دارایی های دیجیتال آماده نیست.و در جلسه بودجه هند ارائه نخواهد شد.

بر اساس گزارش اکونومیک تایمز دولت هند در خصوص لایحه دارایی های دیجیتال به اجماع نظر لازم دست پیدا نکرده است. و از منابع معتبر این گونه شنیده میشود که این بخش مالی پیچیده است. و در کوتاه مدت نمیتوان به اصول مناسب دست پیدا کرد.

یکی دیگر از دلایل این تاخیر عرضه نسخه آزمایشی ارز دیجیتال ملی هند است. که این بخش از کار مربوط به بانک مرکزی هند میشود. در ابتدا این طور گمان میرفت که کار های این پروژه تا پایان ماه دسامبر به اتمام برسد. اما این چنین نشد. و هنوز پروژه در دست تکمیل است. علاوه بر آن دولت نیز دستورالعمل های لازم به سبب لحاظ مالیات بر دارایی های دیجیتال را صادر نکرده است.

در ادامه

با استناد به گزارش های یوتودی در دولت هند لایحه ای در خصوص منع فعالیت در بخش ارز های دیجیتال در دولت هند مطرح شد. و هم اکنون بررسی این لایحه ماه گذشته در دستور کار قرار گرفت.

از آن زمان تا کنون دولت بر خلاف دولت چین که تلاش کرد سرسختانه با چین مبارزه کند. مواضعی نرم تری در خصوص ثبت لایحه دارایی های دیجیتال از خود نشان داد. از یادداشت ها پیدا است که گویا تصمیم هیئت دولت چین بر این است که با قانون گذاری ها فعالیت در این بخش مالی نوین را محدود کند.

هم اکنون وضعیت دارایی های دیجیتال و انواع فعالیت های این بخش به ویژه صنعت استخراج این دارایی ها با مشکلات فراوان مواجه شد. که همه مربوط به قانون گذاری ها و عدم ثبات مواضع در برابر این رسته شغلی است.

به عقیده برخی از کارشناسان این حوزه تاخیر کنونی میتواند اثرات مثبتی را در این بخش داشته باشد. و دولت را مجبور کند تا با دقت بیشتر در خصوص طرح قوانین و لایحه های مورد نظر تصمیم گیری کند.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


مدیر مرکز کوین میگوید:بیت کوین به طور کامل جای سیستم مالی فعلی را نخواهد گرفت.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
تصویب لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری با مالیات کریپتو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
هند اندیشه ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال را در سر میپروراند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
رئیس جمهور دستور بازنگری در مقررات استخراج ارز دیجیتال را صادر کرد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
مردم هند در نظر سنجی ارز های دیجیتال به دنبال شفافیت بیشتر اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx