اخباراخبار جهان

یوان دیجیتال و راه اندازی کیف پول کاربردی آن توسط Tencent

تنسنت(Tencent) یک گروه توسعه فناوری اطلاعات است که تلاش میکند با توسعه کیف پول های دیجیتال بخشی از اکوسیستم وی چت را در بر بگیرد.

چین با توسعه یوان دیجیتال تلاش میکند تا نظر کاربران را به سمت توجه به این دارایی جلب کند. وی چت نیز یه عنوان پیام رسان در دست چینی ها هم اکنون به اندازه 1.2 میلیارد کاربر را در بستر خود دارد.

نوشته های مشابه

این پیام رسان تلاش میکند خدمات خود را به کاربران داخلی (چینی) و خارجی خود ارائه دهد. با روی کار آمدن یوان دیجیتال وی چت تمایل دارد که سیستم پرداخت دیجیتال را به قابلیت های خود اضافه و سطح خدمات دهی خود را گسترده تر کند.

حال که خبر هایی از تست چند جانبه یوان دیجیتال در نقاط محلی خاص تیتر اصلی رسانه ها شد. گروه تنسنت(Tencent) تلاش کرد تا با ارائه والت دیجیتال برای نگهداری یوان دیجیتال با خدمات ویژه خود را در میان کاربران جا بیاندازد.

اما قبل از ارائه والت دیجیتال از سمت تنسنت(Tencent) وی چت پی (WeChat Pay) قرار بود به سبب نگهداری دارایی های دیجیتال کاربران فعال شود.

وی چت پی با اضافه کردن 14 پلتفرم مالی تلاش کرد تا محبوبیت و کاربرد خود را به کاربران علاقه مند به این صنعت نمایان کند. اما در پی انتشار خبر توسعه والت دیجیتال تنسنت شایعاتی از عملکرد چندگانه و به مراتب بهتر آن در رسانه ها پیچیده است.

Tencent قابلیت سوئیپ(sweep) را به پلتفرم خود اضافه کرد


نخستین باز نشریه خبری چینی به نام سینا در خصوص کیف پول دیجیتال تنسنت(Tencent) سخن به میان آورد. که در آن به قابلیت های ویژه آن و تفاوت هایش با سایر والت های دیجیتال اشاره شد.

این نشریه تنسنت را کاربردی تر و بهتر از دو والت وی چت پی و اپلت میداند. و دلیل اصلی این تمایز را کاربر پسند تر در خصوص تجریه کاربری بالاتر و مدیرتی حساب بهتری را عنوان میکند.

منبع: beincrypto

مطالب بیشتر:


چین یوان دیجیتال را با استفاده از وی چت در اختیار کاربران قرار میدهد.
برترین شرکت های توسعه دهنده متاورس در جهان کدام اند؟
چین یوان دیجیتال را در صنعت بیمه و صندوق سرمایه گذاری آزمایش میکند
چین برای پذیرش بیشتر یوان دیجیتال(e-CNY) تلاش میکند/

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx