اخباراخبار جهان

ماموران اداره مالیات هند به صرافی های ارز دیجیتال یورش بردند.

ماموران اداره مالیات هند به صرافی های ارز دیجیتال یورش بردند.
طبق آخرین اخبار از سیاست گذاری های هند در راستای جلوگیری از فعالیت های ارز های دیجیتال و قانون گذاری برای انجام این دست از تزاکنش ها و سرمایه گذاری ها به تازگی خبر هایی از جلوگیری اجباری فعالیت ها در هند به گوش میرسد.

خبر گزاری های رسمی کارپردازان و ماموران اداره مالیات هند در روز شنبه در تاریخ یکم ژانویه 2022 به صرافی های بزرگ و فعال ارائه دهنده خدمات مالی ارز های دیجیتال یورش بردند.

خبرگزاری آنی (ANI) به نقل از منابع رسمی در خصوص اقدام ماموران اداره مالیات هند می گوید:

با اقدام ماموران اداره مالیات هند و یورش آنها به صرافی های ارز دیجیتال. کارپردازان توانستند. تعداد قابل توجهی از فرار های مالیاتی را کشف. و گزارش ها را به نهاد های بازرسی اعلام کنند.

این کشف فرار مالیاتی حاصل از تجسس و بازرسی نهاد های فعال بوده است.

هم اکنون کارپردازان  تلاش میکنند تا با تجسس و برسسی صرافی های Coinswitch Kuber، Coindcx، Buyucoin  وUnocoin   رفتار آنان و فعالیت ها یشان را کنترل کنند. در نتیجه بازرسی دیروز یک فرار مالیاتی به ارزش 70 کرور روپیه (9.4 میلیون دلار) کشف شده است.

لازم به ذکر است که یورش ماموران اداره مالیات هند به صرافی های خدمات رسان مالی به دنبال کشف فرار مالیاتی بزرگ. صرافی ارز دیجیتال Wazirx به مبلغ 40.5 کرور در روز جمعه جریمه شد.

طبق گزارش ها از این فعالیت دولت تاکنون صرافی های فعال که فرار مالیاتی آنها شناسایی شد. به اندازه 30 تا 50 کرور روپیه به عنوان بهره و جریمه عدم اظهار مالیاتی به دلیل نقض قانون و مقرارات دولت پرداخت کردند. و در بخش  هیئت مرکزی مالیات های غیرمستقیم و گمرکات هند (CBIC) 70 کرور روپیه نیز شامل حالشان شده و از ز آنها گرفته است.

هند از دیگر کشور هایی است که نظر مساعدی نسبت به توسعه ارز های دیجیتال و فعالیت این حوزه مالی در کشور را ندارد. و فعلا تلاش میکند با سخت گیری های مکرر کاربران از فعالیت در این حوزه مالی منصرف سازد.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


تا 15 اسفند توزیع برق به پایگاه های استخراج ارز دیجیتال انجام نمیشود
مقررات شیوه تامین برق مراکز استخراج از منابع انرژی تجدید پذیر تدوین شد
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx