اخباراخبار جهان

مردم هند در نظر سنجی ارز های دیجیتال به دنبال شفافیت بیشتر اند

مردم هند در نظر سنجی ارز های دیجیتال به دنبال شفافیت بیشتر اند.
با تولد رمز ارز های دیجیتال عده زیادی از مردم هند تمایل و گرایش زیادی به فعالیت در این حوزه مالی پیدا کردند. پس از این که مردم هند بسته به علاقه و میزان سرمایه خود به گروه های متفاوت در شاخه دارایی های دیجیتال نظیر ماینر ها. سرمایه گذاران و… تقسیم شدند.

این کشور با قانون گذاری های گوناگون مشکلات زیادی را در روند کاری این دسته از افراد ایجاد کردند. از این رو سرمایه گذارانی که به تازگی قصد ورود به این بازار را دارند تا حد بالایی دچار تردید و سردرگمی شده اند. از این رو خواهان شفافیت بیشتر در مواضع این دسته از دارایی های جدید دارند.

براساس نظر سنجی هایی که نشریه تایم او ایندیا در روزنامه هند شرکت خدمات تجاری دیلویت (Deloitte) با هم به اشتراک گذاشتند. این نتایج تاثیر مقررات و قانون گذاری های مقام های دولتی هند را به روشنی نمایش میدهد.

نتیجه نظر سنجی ارز های دیجیتال


در این نظر سنجی چیزی به اندازه ۱۸۰۰ نفر، معادل ۵۵.۲ درصد از افراد شرکت کننده در این نظر سنجی تمایل دارند. که روند سرمایه گذاری خود را در حوزه مالی دیجیتال ادامه دهند.

در حالی که ۲۶.۸ درصد دیگر با وجود تمایل شدیدی که برای ورود به این بازار سرمایه دارند اما مشکلات قانون گذاری و… را مد نظر دارند.و تمایل دارند که مواضع روشن تری از دولت در این خصوص دریافت کنند.

علاوه بر این، ۷۷.۴ درصد از شرکت کنندگان این نظر سنجی  اعتقاد دارند. که سرمایه‌گذاری در دارایی های دیجیتال، مثل معاملات اوراق بهادار و یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها مشمول مالیات شوند.

و جالب است که در این نظر سنجی بخش بسیار کمی به اندازه 10 درصد از کل شرکت کنندگان به ممنوعیت کامل دارایی های دیجیتال رای دادند. و در مجموع 62 درصد به واسطه علاقه مندی خود به سرمایه گذاری و فعالیت در این بخش تمایل دارند که در مورد قانون گذری ها شفافیت بیشتری لحاظ شود.

منبع: ambcrypto

مطالب بیشتر:


شروع سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال/اصول اولیه
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx