ConsenSys

ConsenSys چیست؟

ConsenSys یک شرکت فناوری بلاک چین است که ابزارهای توسعه دهنده را در کنار راه حل های سازمانی ارائه می دهد. هدف اصلی آنها این است که توسعه دهندگان، شرکت ها و حتی افراد را در مقیاس جهانی قادر به ساختن نسل بعدی برنامه ها و راه اندازی زیرساخت های مالی مدرن در حین دسترسی به وب غیرمتمرکز کنند.

این شرکت توسط Joseph Lubin تأسیس شد و دارای دفتر مرکزی در بروکلین، نیویورک و همچنین دفاتر اضافی در واشنگتن، دی سی، و همچنین سانفرانسیسکو است.

ConsenSys در اکتبر 2014 تاسیس شد و خدمات نرم افزاری غیرمتمرکز را در کنار برنامه هایی که بر روی بلاک چین اتریوم کار می کنند توسعه داد.

یکی از معروف‌ترین پروژه‌های آن‌ها MetaMask است که یک برنامه Ethereum Wallet است که به شما به عنوان یک کاربر امکان ذخیره و انتقال ارزهای دیجیتال و توکن‌ها را می‌دهد و همچنین می‌توانید ضمن اینکه به برنامه‌های غیرمتمرکز که بر روی Ethereum Blockchain ساخته شده‌اند دسترسی داشته باشید با آنها نیز تعامل داشته باشید.

وقتی صحبت از خود شرکت می شود، طیف گسترده ای از راه حل ها را ارائه می دهد، مانند مدیریت دارایی، بازارهای سرمایه، DeFi برای موسسات، تجارت و تجارت جهانی، پرداخت ها و پول، و موارد دیگر.

به غیر از MetaMask، محصولات دیگر آنها شامل Codefi، Diligence، Quorum، Infura و Truffle است.

Codefi مجموعه برنامه های بلاک چین برای تجارت و امور مالی است.

MetaMask یک کیف پول رمزنگاری و همچنین دروازه ای برای بلاک چین dApps است.

Diligence ممیزی های امنیتی را برای قراردادهای هوشمند بلاک چین اتریوم انجام می دهد.

Quorum پروتکل بلاک چین open-source کامل برای تجارت است.

Infura یک دسترسی فوری و کاملاً مقیاس پذیر API به شبکه های اتریوم و IPFS است.

Truffle یک محیط توسعه و همچنین یک چارچوب آزمایشی برای قراردادهای هوشمند اتریوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا