اخباراخبار آلت کوین ها

ایلان ماسک تمایلی به به پیوستن به هیئت مدیره توییتر ندارد

ایلان ماسک یه عنوان یکی از اینفلوئنسر های تاثیر گذار در حوزه مالی دیجیتال به تازگی مشارکت هایی با جک دورسی مدیر عامل سابق توییتر به جهت توسعه بیت کوین آغاز کرده است. تا با همکاری یکدیگر بتوانند موضوع مصرف منابع  را در بحث استخراج بیت کوین کاهش دهند.

چندی پیش از منابع خبر گذاری رسمی اعلام شد که ایلان ماسک به اندازه 9 درصد از سهام توییتر را خریداری کرده است. و قرار است در تیم هیئت مدیره توییتر فعالیت کند.

اما هم اکنون خبر هایی جالب از تغییر عقیده ایلان ماسک به گوش میرسد. گویا این اینفلوئنسر حوزه مالی دیجیتال از تصمیم خود منصرف. و تمایلی به شرکت در گروه هیئت مدیره این شبکه پیام رسان ندارد. جک دورسی نیز در مقابل این تصمیم ایلان ماسک نظری مثبت از خود نشان داد.

در حالی که پس از تصمیم ایلان ماسک ظاهرا گروه توییتر و جک دورسی از آن حمایت و توقع داشتند. که اصلاحات و بهبود هایی در این پلتفمرم ایجاد شود. و یا با حضور ایلان ماسک در توییتر فعالیت های سابق ایلان ماسک در زمینه حمایت از دوج کوین و افزودن این دارایی به درگاه پرداخت تسلا انتظار میرفت که با ملحق شدن ایلان ماسک به توییتر کم کم خبر هایی از اضافه شدن درگاه پرداخت به توییتر مانند وی چت چینی ها آن هم با دارایی مورد علاقه ایلان ماسک یعنی دوج کوین یا بیت کوین به گوش برسد.

و در ادامه این دو دارایی به موجب این اقدام آماده صعود باشند. اما ایلان ماسک به صورت غیر منتظره از تصمیم خود صرف نظر کرد. و تمایلی به مشارکت در این بخش مدیریتی از خود نشان نمیدهد.

یا این که ایلان ماسک تا کنون دلیل مشخصی برای این تصمیم خود عنوان نکرده اما میتوان این گونه دانست که فعلا خبری از اضافه شدن این دو دارایی یعنی بیت کوین و دوج کوین نیست.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


خزانه دار سابق آمریکا به هیئت مدیره Ripple پیوست.
جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی
جک دورسی در کنفرانس مایکرواستراتژی از بیت کوین دفاع میکند
ایلان ماسک و جک دورسی به دنبال تامین انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx