اخباراخبار اتریوم

دومین ارز برتر Ethereum به روند وحشی خود ادامه میدهد ، قیمت ETH برای اولین بار 4000 دلار را میشکند.

به نظر نمی رسد به زودی دومین دارایی دیجیتال بتواند رشد شهابی خود را متوقف کند.

دومین ارز برتر Ethereum به روند وحشی خود ادامه میدهد ، قیمت ETH برای اولین بار 4000 دلار را میشکند.

اتر (ETH) برای اولین بار در 10 مه 4000 دلار گرفت ، و مانع روانی قابل توجهی را در مبادلات متعدد از جمله Coinbase پشت سر گذاشت. نقطه عطف جدید فقط یک هفته پس از شکستن 3000 دلار اتفاق می افتد.

دومین ارز برتر Ethereum

نمودار شمعی 4 ساعته ETH / USD (Coinbase). منبع: Tradingview

هفته گذشته ، ETH از بانک آمریکا به عنوان 28 امین دارایی بزرگ در جهان پیشی گرفت.اما با 454.49 میلیارد دلار از امروز ،ETH اکنون بازار بزرگ غولهای اصلی مصرف کننده Wal Mart و Johnson  را تحت الشعاع قرار داد ، و درب دارایی های تحت مدیریت JPMorgan Chase بزرگترین بانک آمریکایی را میزند.

بخشی از افزایش ممکن است به افزایش علاقه موسسه به دارایی مربوط شود.این هفته ، یک گزارش Coinshares گفت که موسسات بیش از 30 میلیون دلار در پایان ماه آوریل ETH خریداری کردند.تصور می شود مدیران پول اکنون 13.9 میلیارد دلار  ETH یا ETH حامل دارند.

به همین ترتیب ، گام های قابل توجهی در اتخاذ برداشته شده است.هفته گذشته بانک سرمایه گذاری اروپا اعلام کرد که آنها با همکاری نهادهای بزرگ بانکی مانند گلدمن ساکس ، 120 میلیون دلار اوراق قرضه برای بزرگترین لایه 1 جهان صادر می کنند.علاوه بر این ، رشد مالی غیرمتمرکز یکی از جوامع اصلی دومین ارز برتر Ethereum و موارد استفاده در یک کلیپ جالب توجه ادامه دارد.

با این حال ؛ EIP-1559 و ETH 2.0 ، صعودی ترین کاتالیزورهای موجود در افق ، یک جفت ارتقا عمده زیرساخت ها در شبکه : EIP-1559  و  ETH 2.0. EIP-1559 است.اکنون برنامه ریزی شده است که در هارد فورک “لندن” گنجانده شود که شامل یک بازنگری در ساختار هزینه ETH خواهد بود و انتظار می رود هزینه های گاز به طور قابل توجهی کاهش یابد و در عین حال ETH را به عنوان دارایی تورم پذیرتر تبدیل کند.

ETH 2.0 ، به نوبه خود ، شبکه را به یک مدل اجماع اثبات سهام منتقل خواهد کرد ، که انتظار می رود فشار فروش را کاهش دهد و دارایی را تشویق کند.

این روند قابل توجه حتی باعث گمانه زنی های جدید شده است که ممکن است در چشم انداز یک “چرخش” رخ دهد – یک رویداد مورد انتظار مدتها در میان جامعه دومین ارز برتر Ethereum که ETH در سرمایه بازار از BTC پیشی می گیرد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx