اخباراخبار اتریوم

مقایسه اتریوم و طلا برای سرمایه گذاری توسط بنجامین کوئن

بنجامین کوئن (Benjamin Cowen)،یکی از فعالان حوزه مالی کریپتوکارنسی و از کارشناسان تحلیل گر مطرح این گروه دارایی های دیجیتال در میان کاربران علاقه مند به این خانواده مالی است. او اخیرا مقاله ای منتشر کرده که با تحلیل روند و نرخ ارز دارایی ها به نتایجی در خصوص انتخاب سرمایه گذاری میان دو دارایی طلا و اتریوم دست پیدا کرد. این تحلیل گر با مقایسه اتریوم و طلا تلاش میکند تا برای سرمایه گذاران روش کند که پلتفرم تابع قراردهای هوشمند ارزش سرمایه گذاری دارند یا خیر.

در جدید ترین مصاحبه نشرسه ارز های دیجیتال به نام InvestAnswers با بنجامین کوئن وی در خصوص طلا میگوید:

سرمایه گذاری بر روی طلا مدت ها است که در ذهنیت سرمایه گذاران به ویژه کهنه کاران بازار سرمایه گذاری نقش بسته است. با یک نگاه اجمالی به روند تغییرات این دارایی میتوان به صراحت گفت که طلا در دهه هشتاد میلادی نرخ ثابت را به خود گرفت.

و در عنوانی گفت

هدف از سرمایه گذاری چیست؟ ثابت نگه داشتن ارزش یا رشد ارزش داریی ها؟!

مقایسه اتریوم و طلا نشان مسدهد که طلا از نظر تئوری یک ارزش و ماهیتی قابل سرمایه گذاری دارد. اما رکود آن را نباید نادیده گرفت. عده زیادی از افراد هستند که به سرمایه گذاری بر روی طلا علاقه مند اند.

اما موضوع اینجا است که در دهه اخیر ثابت ماندن ان خود نوعی ضرر به نسبت دیگر دارایی ها محسوب میشود. طلا در این دهه هیچ رشدی نداشته و در وضعیت سابق است.

و در ادامه

با مورد بحث قرار دادن ارز دوم جدول رده بندی کریپتوکارنسی سعی کرد مزایای اتریوم را در مقایسه با دیگر ارزش ها به رخ بکشد.

او گفت که سرمایه گذاری بر روی اتریوم به نسبت طلا برای صاحبان سرمایه سود بیشتری را خواهد داشت. اتریوم در مدت زمان 12 ماه گذشته چیزی به اندازه 50 برابر به نسبت قبل افزایش پیدا کرده است.

به نظر من اتریوم ارزی است که روند رشد آن مشخص است. البته برای شروع سرمایه گذاری باید بدانید که منظور از رشد صعودی الزاما “روند همواره رو به رشد” نیست.

برای سرمایه گذری میبایست روز هر دارایی به ویزه ارز مطرحی مانند اتریوم انعطافی را به جهت افت و خیز در نظر بگیرید. هم اکنون نیز که بعد از 12 ماه اتریوم 48 برابر شده است. قطعا روند های نزولی زیادی را در این مسیر تجربه کرده است.

منبع: dailyhodl

مطالب بیشتر:


راه ثبات کوین: سفری به سمت ثبات ، اعتماد و عدم تمرکز(در تب جدید مرورگر باز می شود )
سیستم بانکی دو برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
علت رشد قیمت بیت کوین چه بود؟چرا نمودار بیت کوین صعودی شد؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ارزش پول فیات و ارزش بیت کوین در این بازار شام(در تب جدید مرورگر باز می شود )
سرمایه گذاری استرالیایی‌ها در کریپتوکارنسی(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx