اخباراخبار اتریوماخبار بیت کوین

بیت کوین و اتریوم به ترازنامه یکی از شرکت های غول حسابداری Big Four اضافه شد.

گزارش های مطبوعاتی در تاریه 7 فوریه سال میلادی جدی خبر هایی از اضافه شدن دو دارایی مطرح فضای مالی نوین کریپتوکارنسی یعنی بیت کوین  و اتریوم را به بستر کمپانی KPMG منتشر کردند. KPMG یکی از شرکت های وابسته گروه حسابداری “Big Four” است. که به تازگی بیت کوین و اتریوم را به ترازنامه شرکت خود علاوه کرده است.

این مجموعه به سبب حفظ حریم محیط زیست در خصوص تصمیمات اخیر خود تلاش کرد تا با خرید کربن برای شروع فعالیت خود اثرات گاز های گلخانه ای را بکاهد و از این طریق به نگرانی های ناشی از آسیب دیدن فضای زیست محیطی کاهش دهد.

بنجی توماس (Benjie Thomas) به عنوان اعضای مدیرت ارائه دهنده خدمات مشاوره ای KPMG کانادا در سخنان خود من باب تصمیمات جدید KPMG  گفت:

هم اکنون دارایی های دیجیتال به عنوان یک دسته از دارایی های نوین در اقتصاد است که هنوز در مراحل تکامل و بلوغ میباشد.

این شرکت تمایل دارد اینگروه اقتصادی نوین را به لیست دارایی های سرمایه گذاری خود بی افزاید. و احتمالا در آینده دارایی های دیگر به لیست سرمایه گذاری این مجموعه نیز اضافه خواهد شد. هم اکنون نیز بازار مالی کریپتوکارنسی تعداد قابل ملاحظه ای از سرمایه گذاران را در بستر خود میزبانی میکند. چیزی که .واضح است این است که همه روزه به تعداد سرمایه گذاران این حوزه اضافه خواهد شد.

او در خصوص فرایند سرمایه گذاری گفت:

ما با شروع سرمایه گذاری در بخش دارایی های دیجیتال به جامعه کاربری خود میفهمانیم که به دارایی های دیجیتال و ارزش آنها یقین داریم. و ما نیز مانند سایر سرمایه گذاران این بخش بر این باور ایم که این دسته جدید اقتصادی به زودی به شاخه ای منظم از دارایی های تبدیل خواهد شد.

در ادامه این مجموعه با به اشتراک گذاشتن درآمد حاصل از سرمایه ذار خود رویکرد های سرمایه گذاری بر روی دارایی های دیجیتال را شفاف تر کرد. این شرکت در آمد خود را از سرمایه گذاری به اندازه 32.13 دلار در سال میلادی گذشته عنوان کرد. این مجموعه تلاش کرد تا با الگو گیری از د. کمپانی مطرح و سرمایه گذار به ویژه در حوزه مالی دیجیتال یعنی مایکرو استراتژی و کمپانی خودرو ساز تسلا الگوبرداری سرمایه گذاری کند.

هم اکنون بیت کوین هایی که در اختیار شرکت های سرمایه گذار بر روی این دارایی است به اندازه 217141 است.روه سرمایه گذاری مایکرو استراتژی به اندازه نیمی از این عدد را در بستر سرمایه ذاری خود دارد. جالب است که در هفته ذشته قریب به 660 عدد بیت کوین به دارایی های شرکت اضافه کرد.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


کمپانی ماشین ساز فراری به دنبال ورود به دنیای NFT ها است(در تب جدید مرورگر باز می شود )
دادستان کشور: مکاتبات لازم برای قانون گذاری ارز های دیجیتال صورت پذیرفت(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شبکه مالی ارز های دیجیتال در سال جدید با 10 تغییر مهم بهبود پیدا میکنند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
صرافی کوین بیس توکن های مبتنی بر سولانا را به لیست دارایی ها میافزاید(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx