اخباراخبار اتریوم

پلتفرم Finder پیش بینی میکند که اتریوم تا 9 سال بعد 26 هزار دلاری شود

Finder یک پلتفرم بررسی و کارشناسی روند دارایی های دیجیتالی است. این پلتفرم با تمرکز بر روی اتریوم پیش بینی های جدیدی را برای تغییرات این دارایی به دست آورد.

این گروه کارشناسی برای آینده اتریوم در مدت زمان یک ساله یعنی تا آخر سال میلادی جدید انتظار دارند. که اتریوم به قله ارزشی 6500 دلار آمریکا دست پیدا کند.

علاوه بر این، گروه تحقیقاتی Finder با بررسی عملکرد چند سال گذشته اتریوم پیش بینی کردند. که این ارز تا سال 2025 میلادی در نرخ 10810 دلار در بازار معامله شود. و در ادامه با دستیابی به سال 2030 به بیش از دو برابر حالت قبل یعنی به اندازه 26338 دلار تغییر وضعیت دهد.

شرکت تحلیل داده Finder در ادامه توضیحات خود افزود. که در روند تحقیقاتی خود پنل پنل متشکل از 33 متخصص فینتک از 6 تا 17 ژانویه (16 تا 27 دی ) امسال را مد نظر قرار دادند. و در ادامه گفت که از میان 33 عضو این پنل تعداد 26 تا از کاربران نظرات خود را در خصوص تغییرات روند ارزشی اتریوم  عنوان کردند.

تحلیل گران فایندر و پیش بینی های آنها


متخصصان و تحلیل گران در خصوص روند تغییرات اتریوم من قبل از این گفتند. که این دارایی در اکتبر 2021 در روند نزولی قرار خواهد داشت.  انتظار داشت که اتریوم در روز های پایانی سال میلادی 2021 در نرخ 5144 دلار در دست کاربران این جامعه مالی معامله شود. و بعد از آن گفت که تا پایان سال 2025 یه 1536 دلار دست پیدا میکند. و برای سال میلادی 2030 نرخ 50788 دلار را تخمین زده اند.

گروه تحقیقاتی فایندر در خصوص عدم تطابق پیش بینی های خود با تغییرات نرخ اتریوم و داده های ثبت شده در کارنامه سال میلادی گذشته توضیح داد:

این پیش بین ها ممکن است. که تا سال میلادی 2030 تحقق پیدا کند. و علت عدم تطابق دیتا ها با پیش بین ها و چشم انداز های این ارز تشدید مقررات و سیاست گذاری ها ی گوناگون در سال جاری به نسبت سایر سال ها بود. همین موضوع عاملی مهم برای تغییرات غیر منتظره نرخ ارزشی بسیاری از دارایی ها شد.

فایندر اضافه کرد:

هم اکنون تیم تحقیقاتی ما با وجود افت و خیز های فراوان و عوامل متعدد که باعث تغییرات در روند ارزشی دارایی ها خواهد شد. نسبت به اتریوم بسیار خوش بین است. و بر آن ایم که بیش از 80 درصد پیش بین ها درست محقق شود.

در ادامه 30 درصد از جامعه کاربری اتریوم در پی حفظ دارایی های خود. 52 درصد به دنبال خرید اتریوم  19 درصد به دنبال فروش این دارایی در رویکرد های معاملاتی خود هستند.

منبع: news.bitcoin.com

مطالب بیشتر:


بیت کوین و اتریوم به ترازنامه یکی از شرکت های غول حسابداری Big Four اضافه شد.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
قرارداد اختیار چه نوع قراردادی است؟ بررسی مفاهیم+مزایا و معایب(در تب جدید مرورگر باز می شود )
پیش بینی سرمایه گذاری و رونق خرید و فروش در سال 2022(در تب جدید مرورگر باز می شود )
احتمالا در سال میلادی جدید فروش املاک متاورسی مرز 1 میلیارد دلار را رد کند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx