اخباراخبار جهان

بانک سوئیسی InCore ابزار جدید توکن سازی را با استفاده از Tezos راه اندازی کرد.

بانک InCore همچنین از راه اندازی خدمات نگهداری ، سهام و تجارت Tezos که موسسات مالی را هدف قرار می دهد ،در آینده خبر داد.

بانک سوئیسی B2B InCore ابزار جدید توکن سازی را با استفاده از Tezos راه اندازی کرد.

شرکت دارایی های دیجیتالی Crypto Finance AG و بانک معاملاتی سوئیس InCore Business-to-Business (B2B) با پشتیبانی بورس Deutsche در حال راه اندازی یک ابزار توکن جدید بر اساس بلاک چین Tezos هستند.

بانک سوئیسی InCore سه شنبه رسماً از همکاری جدید خود با Crypto Finance AG و شرکت مشاوره ای سوئیسی Inacta برای معرفی محصولات مالی دیجیتالی جدید مبتنی بر Tezos ، یک شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) غیر متمرکز و منبع باز ، خبر داد.

شرکت های درگیر یک استاندارد جدید Tezos برای توکن دارایی ایجاد کرده اند که بر اساس استاندارد Tezos FA2 ساخته شده است ، یک رابط چند دارایی برای Tezos که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا انواع توکن مانند نشانه های غیرقابل جابجایی (NFT) را اختراع کنند.

با استفاده از Tezos FA2 ، Inacta استاندارد جدید توکن DAR-1 را توسعه داد که هدف آن بازکردن توابع جدید با قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند برای حمایت از بازارهای مالی از جمله مکانیزم های مقررات مبارزه با پولشویی (AML) و همچنین مدیریت دارایی است.

در ارتباط با ابزار نشانه گذاری ، بانک سوئیسی InCore همچنین از راه اندازی آینده خدمات ذخیره سازی ، ذخیره و معامله برای Tezos (XTZ) در سطح سازمانی خبر داد. با استفاده از خدمات یکپارچه بانک InCore ، موسسات مالی قادر خواهند بود برای دارایی های مشتریان خود اقدام به ارائه سهم کنند و به آنها این امکان را بدهند که پاداش های حاصل از سهام را به دست آورند یا از طریق قفل کردن توکن های XTZ در تأیید معاملات شرکت کنند.

مطالب مرتبط: شرکت Fintech Leonteq پیشنهادات رمزنگاری را در اروپا گسترش می دهد.

Stijn Vander Straeten ، مدیر عامل زیرساخت های ذخیره سازی در گروه مالی Crypto ، گفت که همکاری جدید نمونه ای از این است که چگونه FA2 در Tezos به طور قابل توجهی فرصت های توکن را گسترش می دهد. مدیر اجرایی افزود: “راه اندازی این موارد استفاده از Tezos برای بخش مالی ، محصولات مالی زنجیره ای نوآورانه و سازگار را به واقعیت تبدیل می کند.”

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx