استخراج

استخراج ابری دوج کوین+بررسی کلاه برداری ماینینگ ابری ارز دوج کوین

استخراج ابری دوج کوین

استخراج ابری دوج کوین چگونه است؟ آیا شایعاتی که در خصوص کلاه‌برداری استخراج ابری به گوش می‌رسد درست است؟ و یا بلعکس واقعیت ندارند!

در این مقاله از پایگاه دانش سایت فیبودکس به بررسی استخراج ابری دوج کوین خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

قبل از ارائه مطلب باید به بررسی برخی مفاهیم پایه بپردازیم.

دوج کوین:

رمز ارز دوج یک ارز دیجیتال است. که عملکرد آن مانند سایر رمز ارز ها بر پایه بلاک چین می‌باشد. Dogecoin در رتبه ششم رمز ارز ها به رقابت مالی با سایر ارز ها می‌پردازد. قیمت این رمز ارز پایین است و گردش مالی بالایی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله معرفی دوج کوین در سایت جامع فیبودکس سر بزنید.

استخراج ابری:

ارائه خدمات انجام فعالیت های استخراج توسط یک مجموعه یا گروه تجاری کلود ماینینگ  و یا استخراج ابری می‌گویند.

شرکت هایی که به استخراج ابری مشغول اند. با استفاده از یک حساب کاربری و لاگین شدن به وسیله گوشی تلفن همراه و یا لپ تاپ می‌توانید سود حاصل از ماینینگ خود را رصد کنید.

سابقه عملکرد این موسسات نیز حاکی از عملکردی منفی بوده است. به قدری که می‌توان تا حدود زیادی گفت که اکثرا به دنبال خالی کردن جیب افراد با ترفند های خاص خود هستند.

استخراج ترکیبی

استخراج ترکیبی روشی است که دو ارز دیجیتال را به طور همزمان در زمان های مشابه استخراج میکنند. برای استفاده از این روش ماینر ها نیازی به خرج کردن قدرت اضافی برای استخراج ندارند. در این روش بایستی تغییراتی را در استخر استخراجی لحاظ شود. تا بتوان از این روش ماینینگ بهره برد. که جزییات آن در مقاله استخراج ترکیبی از سایت جامع فیبودکس عنوان شده است.

استخراج ابری دوج کوین:

رمز ارز دوج کوین با استفاده از الگوریتم Scrypt برای استخراج بهره میبرد. پاداشی که برای استخراج این رمز ارز به ماینر ها تعلق میگیرد چیزی حدود 10 هزار دوج کوین است.

از طرفی از نظر هش ریت و اثبات کار آن نیز باید گفت که هش ریت بالایی دارد و مسئله خاصی برای ماینینگ ندارند. به همین دلیل نیز ماینر ها ترجیح میدهند که با استفاده از الگوریتم استخراج ترکیبی دوج کوین را همزمان با لایت کوین ماین کنند.

شایعات مبتنی بر کلاه برداری ماینینگ ابری ارز دوج:

قدرت بالای شبکه ی لایت کوین  امنیت درون شبکه ای دوج کوین را تامین می‌کند. پس با این حساب ماینینگ دوج کوین مانند دیگر رمزارز ها به صورت مستقیم انجام نمی‌شود. و معمولا به صورت ترکیبی ماین می‌شود. تا برای ماینر ها مقرون به صرفه باشد.

با استناد به این مطالب می‌توان این طور اظهار داشت که استخراج ابری دوج کوین کلاه برداری است.

استخراج مستقیم دوج کوین قابل انجام است. اما سوددهی ندارد. به همین دلیل ماینر ها با وجود چالش های استخراج ترکیبی را می‌پذیرند. و تنها از آن طریق دوج کوین و لایت کوین را به صورت دو زنجیره رمز ارز مادر و رمز ارز کمکی استخراج دوج کوین را آغاز می‌کنند.

استخراج های ابری خود بستری مناسب برای کلاه برداری به انواع و اقسام روش ها را برای افراد فراهم کرده است.

با توجه به واقعیاتی که در مورد دوج کوین دانستیم و بر اساس اعداد و ارقام واقعی مانند کم بودن پاداش ماینر ها، کلاه برداری بودن استخراج ابری دوج کوین امری بدیهی و واضح تلقی می‌شود. و می‌توان اظهار داشت که اخباری که در این خصوص به گوش می‌رسد شایعه نبوده و متاسفانه واقعیت دارد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx