اخبار

Uniswap v3 از نظر حجم ، از SushiSwap پیشی می گیرد و در این ماه از v2 پیشی می گیرد.

Uniswap v3 اکنون از نظر حجم ، دومین تبادل غیر متمرکز مبتنی بر Ethereum است که تنها پس از Uniswap v2 قرار دارد.

Uniswap v3 از نظر حجم ، از SushiSwap پیشی می گیرد و در این ماه از v2 پیشی می گیرد.

علیرغم راه اندازی شبکه اصلی Ethereum فقط دو هفته پیش ، Uniswap v3 پیشتر از SushiSwap پیشی گرفته و به عنوان دومین تبادل غیرمتمرکز مستقر در Ethereum بر اساس حجم تجارت قرار گرفته است.

در تاریخ 20 ماه مه ، رایان واتکینز از تجمع داده های رمزنگاری Messari اظهار داشت که v3 بیش از 24 ساعت در اوایل هفته جاری 81٪ از حجم میزبان v2 را میزبانی کرده بود.

این محقق داده هایی را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد تا 16 مه ، نسخه v3 15٪ حجم هفتگی بیشتر از DEX SushiSwap مستقر در Ethereum پردازش کرده است و 5.6 میلیارد دلار Sushi را با 6.5 میلیارد دلار پشت سر گذاشته است. 0x پس از SushiSwap با 3 میلیارد دلار ، Curve با 1.9 میلیارد دلار و Balancer با 1.2 میلیارد دلار قرار دارند.

دیروز Uniswap V3 به 81٪ حجم Uniswap V2 رسید.
اینها بدون انگیزه های نقدینگی ، مدیران LP منفعل یا حتی به زودی لایه 2 استقرار می یابد. pic.twitter.com/L93wExSKHZ
— Ryan Watkins (@RyanWatkins_) May 19, 2021

با وجود اینکه V3 به حجم روزانه v2 رسیده است ، علی رغم اینکه فقط 15٪ از کل ارزش را قفل کرده است یا TVL ، به نظر می رسد v3 وظیفه خود را در افزایش بهره وری سرمایه درک می کند.

واتكینز خاطرنشان كرد كه v3 تنها سازنده خودكار بازار است كه هر روز بیش از 100٪ TVL 900 میلیون دلاری خود را تحویل می دهد و بیش از 400٪ از رقبا پیروز می شود. گردش مالی V3 معادل 104٪ TVL سیستم عامل است ، Uniswap v2 با 20٪ در رده دوم قرار دارد و پس از آن SushiSwap با 16٪ ، Bancor با 6٪ و Balancer با 5٪ قرار دارند.

سهم بازار v2 و v3 نشان می دهد Uniswap اکنون بیش از 60٪ از کل تجارت DEX مبتنی بر Ethereum را نشان می دهد.

بنیانگذار Uniswap ، Hayden Adams ، در توییتر خود نوشت که حجم روزانه v3 در میان سقوط دیوانه وار که منجر به پشتیبانی تست بیت کوین در حدود 30،000 دلار شد ، با پردازش v3 بیش از 2.6 میلیارد دلار معاملات در 24 ساعت – به 3.3 برابر TVL 900 $ آن افزایش یافت ، رکورد قبلی خود را با بیش از 1 میلیارد دلار شکست داد.

آدامز افزود که مقیاس بندی لایه دو در نقشه راه v3 قرار دارد تا هزینه های کمتری را برای کاربران فراهم کند.

2 /
میزان تقاضا و ارزش Defi در این مرحله کاملاً واضح است
و مراحل بعدی نیز – مقیاس گذاری L1 و L2 برای پشتیبانی از کاربران بیشتر در حالی که هزینه ها را کاهش می دهید
— Hayden Adams (@haydenzadams) May 20, 2021

در ابتدا به نظر می رسید حجم Uniswap v3 با شور و هیجان سگگویی که در اوایل ماه مه به طور خلاصه بازارها را تسخیر کرده است ، تقویت شده است ، با جفت شدن Ether / Shiba Inu (SHIB $) به عنوان جفت غالب v3 بر اساس هزینه های تولید شده و تعداد کل معاملات و رتبه سوم با حجم هفتگی پنج روز پس از راه اندازی سیستم عامل. آکیتا اینو (دلار AKITA) و دوگلون مارس ($ ELON) نیز به ترتیب از نظر تعداد معاملات در رتبه های پنجم و ششم قرار گرفتند.

از آن زمان SHIB از نظر حجم و هفتم از نظر تولید کارمزد به رتبه هفتم سقوط کرده است ، با این حال هنوز هم نیمی از جفت شدن رتبه برتر v3 بر اساس تعداد معاملات هفتگی است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx