اخباراخبار آلت کوین ها

ایلان ماسک دوج کوین را شایسته ارز بین المللی میخواند

ایلان ماسک به عنوان یکی از ثروتمندان دنیا و از اینفلوئنسر های حوزه مالی دیجیتال در جدید ترین توییت خود مجددا از دارایی مورد علاقه خود یعنی دوج کوین حمایت کرد. و در عنوان این دارایی را شایسته ارز بین المللی برای استفاده افراد دانست.  ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل گروه خودروسازی تسلا و هم اکنون به عنوان سهام دار توییتر  با عنوان “کریپتو مردم” بالا میبرد. و حمایت خود را از این دارایی همه جانبه میکند.

ایلان ماسک با انتخاب عنوان “کریپتو مردم” دوج کوین را یک دارایی با جذابیت بالا به خانواده مالی کریپتوکارنسی معرفی میکند. او در توضیحات اخیر خود گفت که دوج کوین یک دارایی با مکانیزم تورمی است و این ارز به عنوان یک دارایی و ارزش با دوام در میان سایر ارزش ها، و همچنین مشوق کاربران در زمینه خرج کردن ارزش است. این دارایی یک میم کوین است که احتکار کردن آن و ذخیره داشتن آن کمکی به سرمایه گذاران نخواهد کرد. و ارزش مضاعفی را به افراد نمیدهد.

نوشته های مشابه

در حالی که بیت کوین به عنوان دارایی مطرح حوزه مالی دیجیتال یک ارز ضد تورمی است. همین موضوع باعث میشود. که نتواند به درستی در جایگاه یک ارز معاملاتی عمل کند.

در ادامه

جالب است بدانید که ایلان ماسک من قبل از این در مورد دوج کوین و موضوع جایگزینی آن با پول فیات مردد بود. از طرفی چند هفته گذشته ولاد تنف(Vlad Tenev)، به عنوان مدیرت عامل  دارایی رابین هود (Robinhood) در بیانات خود دوج کوین را ارزی مناسب برای شبکه های کارتی خواند. و گفت که این دارایی با اصلاحاتی نظیر کاهش زمان بلوک و دستیابی به زمان حداکثر ده ثانیه ای به عنوان مناسب ترین گزینه خواهد بود.

 

فعلا دوج کوین به عنوان یک میم کوین با نماد سگ شیبا از آخرین نقطه اوج خود به اندازه 91 درصد افت ارزش را تجربه کرده است. و بعد ایلان ماسک که همواره تلاش میکند به عنوان یک اینفلوئنسر دارایی های دیجیتال بر نرخ این ارز تاثیر گذار باشد. در آخرین توییت خود توانست ارزش دوج کوین را برای مدت کوتاهی بالاتر ببرد.

بیلی مارکوس(Billy Markus) هم که خود یکی از بنیان گذاران دوج کوین است. در صفحه توییتر خود عنوانی خاص را برای این ارز بیان کرد. او گفت:

دوج کوین را دوست دارم چون میدانم که احمقانه است.

بیلی مارکوس که خود یکی از سرمایه گذاران بزرگ این حوزه است. قبلا در عنوانی پیش بینی کرد که دوج کوین میتواند یک ارز بین المللی در دست کاربران باشد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


Bridgewater Associated CFO به یک شرکت متمرکز بر Bitcoin می رود.
6 آهنگ رمزنگاری که ممکن است نشنیده باشید.
ایران در تلاش است ارزهای رمزپایه خارجی استخراج شده را برای پرداخت ممنوع کند.
Dogecoin پس از ذکر الون ماسک در Saturday Night Live تخلیه می شود
قیمت اتریوم در حالی که Shiba Inu (SHIB) رعد و برق Dogecoin را می دزدد روی 4K دلار بسته میشود.
GoMining جایگزینی برای استخراج سنتی و ابری ایجاد کرد .

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx