اخباراخبار بیت کوین

نرخ هش ریت بیت کوین افزایش پیدا میکند/بهبود هش ریت بیت کوین

در پی تصمیمات و قانون گذاری چینی ها در زمینه عملکرد و فعالیت شهروندان خود برای ممنوعیت فعالیت در حوزه مالی کریپتوکارنسی به سبب مشارکت زیاد ماینر های چینی در فرایند استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و در ادامه ممنوعیت توقف اجباری بخش عمده از جامعه آماری ماینر ها نرخ هش ریت بیت کوین به پایین ترین حالت ممکن خود یعنی به اندازه 58.4 میلیون تراهش رسید.

خبر های جدید حاکی از افزایش نرخ هش ریت بیت کوین و قوت گرفتن بازار استخراج این دارایی است. این اطلاعات که گزارشاتی ارائه شده از سمت Glassnode است. از افزایش هش بیت کوین به نسبت سال گذشته خبر میدهد. و هم اکنون به بالاترین میزان خود پس از ممنوع الکار شدن ماینر های چینی یعنی به اندازه 208 تراهش در ثانیه افزایش پیدا کرده است.

چه عاملی باعث افزایش نرخ هش ریت شبکه شده است؟


در مورد افزایش نرخ هش ریت بیت کوین شرکت Bitfury که یک مجموعه فعال در بخش استخراج دارایی های دیجیتال است توضیح میدهد. این مجموعه علت رشد هش ریت شبکه را بازگشت چینی ها و یا افزایش تعداد افراد فعال در صنعت استخراج نمیداند.

بلکه مربوط دستگاه های استخراج جدید میداند. که به تازگی در بازار خرید و فروش میشود. این دستگاه ها با در بر داشتن توان محاسباتی بالا تر نرخ قدرت هش بیشتری را در شبکه سهیم میشوند.

Bitfury گفت که قانون گذاری چینی ها نمیتواند بر صنعت استخراج موثر باشد. افت نرخ هش ریت و هم اکنون افزایش این مقدار حاصل تلاش ماینرهای بیت کوین است که قصد پولسازی از شبکه را دارند. عده زیادی از افراد که در بخش استخراج دارایی های دیجیتال مشغول بودند هم اکنون در ایالت متحده و روسیه به فعالیت خود ادامه میدهند.

در ادامه این توضیحات جیسون زالوسکی از مدیران ارشد کمپانی مطرح فناوری اطلاعات در مورد این موضوع میگوید:

تصمیمات چینی ها و قانون گذاری های بی اساس آنها تاثیری در انجام فعالیت استخراج بیت کوین نداشته است. کاربران و فعالان این حوزه تنها از نظر جغرافیایی دفتر کار خود را تغییر دادند.

این صحبت ها و توضیحات در حالی ارائه شد. که ماینر های چینی پیگیرانه در حال جستجوی مکانی مناسب برای دریافت انرژی ارزان به سبب انجام ادامه فعالیت کاری خود هستند.

منبع:cryptoslate

مطالب بیشتر:


امارات مجرمان سایبری را 1 میلیون درهم جریمه میکند
کوین مارکت کپ شیبا اینو را پر بازدید ترین ارز خود در سال 2021 معرفی میکند.
توسعه دوج کوین با اثبات سهام 2022/نقشه راه دوج کوین با ردپای ویتالیک بوترین
سازمان سیاسی و فرهنگی هند خواستار ممنوعیت ارزدیجیتال در این کشور است

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx