اخباراخبار جهان

شانگهای تصمیم ادغام متاورس با سایر فناوری ها در 5 سال آینده را دارد

شانگهای از بزرگ ترین شهر های توسعه دنیا و یکی از پر جمعیت ترین ها در بخش متاورس تحقیق و توسعه خود را ادامه میدهد. به تازگی خبر هایی از توسعه متاورس این بار به شکل ترکیبی و نفوذ آن در انواع و اقسام موضوع ها مانند انواع خدمات و… میدهد.

شانگهای قصد دارد از متاورس یه عنوان تسهیل کننده و ارائه دهنده خدمات در حوزه های گوناگون استفاده کند. و برای تحقق این هدف مدت زمان 5 ساله را در نظر دارند.

نوشته های مشابه

بر اساس گزارش های CNBC در گام اول کمیسیون شهرداری شانگهای اقتصاد و فناوری اطلاعات مقررات لازم برای ادغام متاورس به منظور ارائه خدمات عمومی و تولیدات صنعتی ارائه شد. تا بتوان بر مبنای دقیق پایه ریزی های درستی را برای تحقق این هدف انجام داد.

در ادامه

از اهداف طرح ادغام متاورس میتوان از بهره گیری از این فناوری در بخش حسگر ها و توسعه آنها عنوان کرد. که توسعه دهندگان به طور ویژه تحقیقات و پژوهش را در این بخش انجام خواهند داد.

به گفته CNBC  این اولین بار است که رسانه های چینی از طرح های توسعه فناوری شهر شانگهای خبر میدهند. و تاکنون اخباری از رسانه های محلی در خصوص طرح توسعه آینده (5 ساله) منتشر نشده بود. این طرح با اشاره مستقیم به نسل بعدی وب یعنی متاورس تلاش میکند تا دستاورد های ویژه ای را به سبب تسهیل و رفع نیاز های مردم در دنیای فناوری را کسب کند.

فعلا چین در بخش توسعه فناوری زمان دقیقی را منتش نکرده است. اما از دستاورد های چینی ها پیدا است که از مدتی قبل بر روی این فناوری متمرکز بوده اند.

پس از این که چینی ها خبر هایی از توسعه فناوری متاورس در رسانه های محلی منتشر کردند. در ادامه روند توسعه در نخستین کنفرانس علمی پژوهشی فناوری متاورس اپلیکیشن های طراحی شده خود را در این بخش رو نمایی کردند.

منبع:cryptoglobe

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx