اخباراخبار آلت کوین ها

معاملات استیبل کوین ها رو به افزایش است

معاملات استیبل کوین ها رو به افزایش است
با این که بازار مالی کریپتوکارنسی حال و روز خوشی را سپری نمیکند و داریی صدر نشن جدول رده بندی سرمایه گذاری کریپتو کارنسی در پایین ترین نرخ ارزشی است.

کارشناسان و محققان داده های سرمایه گذاری فعال در حوزه مالی ارز های دیجیتال به تازگی گزارش هایی از تمرکز سرمایه گذاران بر روی دسته دیگری از دارایی ها یعنی استیبل کوین ها در 48 ساعت گذشته روایت میکنند.

نوشته های مشابه

این اطلاعات حاکی از آن است که هم اکنون پس از گذشت آخرین افت ارزشی بیت کوین حجم معاملاتی استیبل کوین ها 1.55 تریلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

این موضوع روایت گر موضع سرمایه گذاران است که دست خوش نوسانات مکرر بازار کریپتوکارنسی شدند. یعنی با روی آوردن به استیبل کوین ها تلاش میکنند تا ضرر های خود را به واسطه خرید و فروش این بخش مالی جبران کنند.

بیت کوین و معاملات استیبل کوین ها


در جمعه گذشته بیت کوین بر خلاف پیش بینی بسیاری از تحلیل گران و کارشناسان این حوزه افت قیمت را تجربه کرد. و حد ارزشی آن به 40 هزار دلار رسید. بیت کوین را یک روزه به کف قیمت 34349.25 دلاری رساند.

باعث شد تا چیزی به اندازه 5250 دلار از ارزش خود را برای بار چندم از دست بدهد. با بررسی دقیق تر بیت کوین به طور سالانه تقریبا 25 درصد از ارزش خود را از دست داده است. این موضوع از دید کارشناسان شروع بازار خرسی است.

آلت کوین ها:

پس از بیت کوین و اتفاقات عجیب و غریب آن نوبت به آلت کوین ها میرد.و این دسته از دارایی ها نیز وضعیت چندان مطلوبی را نداشتند. و هم اکنون در پی افت و خیز های مکرر فضای مالی کریپتوکارنسی 30 درصد افت ارزش گریبان گیر آنها بود.  ارزش بازاری آنها ،از 1.35 تریلیون دلار از آغاز سال میلادی جدید به 919 میلیارد دلار رسید.

افت قیمت بیت کوین بر روی آلت کوین ها بی تاثیر نبود و باعث شد که تمامی آنها در وضعیت نزولی با ضرر هایی دو رقمی به فعالیت خود ادامه دهند.

منبع:nairametrics

مطالب بیشتر:


گوگل در تلاش است تا ارز دیجیتال را به کارت های دیجیتال خود بیافزاید

کارمزد شبکه اتریوم کاهش پیدا کرد/35 درصد کاهش کارمزد اتریوم

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx